Potrącenie pieszego na Słowackiego

Piątek, 29 marca 202446
Do potrącenia pieszego na pasach przez autobus MZK doszło około godziny 20:00. Zdarzenie miało miejsce zbiegu ulic Słowackiego i Paderewskiego.

Ładuję galerię...

Dyżurny piotrkowskiej jednostki po godzinie 20:00 otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z ulicą Paderewskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potracenia mężczyzny, który w wyniku poniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala. Kierujący MZK był trzeźwy - mówi asp. sztab. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (46)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgrywus ~Zgrywus (Gość)30.03.2024 06:38

Chcial zdążyć przed 5% Vatem

68


JanGutenberg19 ~JanGutenberg19 (Gość)29.03.2024 21:32

Święty pieszy... miał pierwszeństwo. A gdzie myślenie , ciemno , słabe oświetlenie pasów , wylatują piesi z za drzew i proszą się o śmierć.

214


smutne ~smutne (Gość)05.04.2024 22:13

Starszy pan, na pasach. Myślał, że bezpieczny. Dziś odbył się jego pogrzeb.

13


Dyrektor szosowy ~Dyrektor szosowy (Gość)30.03.2024 12:46

Kierowca autobusu nawet przy niewielkiej prędkości, gwałtownie hamując, naraża pasażerów siedzących na wypadnięcie z foteli a stojących na upadek i poważne urazy. To Wy piesi swoim pseudo -pierwszeństwem wymuszacie i powodujecie gwałtowne hamowania autobusu pełnego ludzi.

1812


Oswietlenie ~Oswietlenie (Gość)30.03.2024 10:58

Coś mi się zdaje że policja z ruchu drogowego poszła po najmniejszej linii i stwierdziła że na przejściu. Pieszy wlazł prosto z uliczki osiedlowej kilka metrów od przejścia. Jeszcze dziś jest tam plama krwi. Tak w ogóle to dlaczego miejskie służby jej nie zmyły. Huk był duży. Karetka i policja dość długo jechały do tego wypadku. Mam nadzieję, że pieszy będzie żył. Szkoda obu ludzi. I jeszcze jedno policja powinna zacząć sprawdzać, kontrolować i karać pieszych, rowerzystów, hulajnogowcow, bo to co wyczyniają na chodnikach i jezdni, czyli ulicach, to jest samemu prowadzenie się o kalectwo lub śmierć. Dziś, w Wielką Sobotę, na ul. Słowackiego przy makdonaldzie i kościele NSJ całe tabuny pieszych przechodzą nie po przejściach, a daleko między nimi. Żadnego patrolu nie widać, aby trochę nauczył myślenia pieszych. Niestety samochód dużo waży i ma kilka metrów na zatrzymanie. Pieszy jest bez szans, chociaż jest w stanie zatrzymać się od razu. I kolejna sprawa, to źle rozmieszczenie lamp przy przejściach, one nie dają jasnego światła na samo przejście i to należy poprawić.

182


Pieszy ~Pieszy (Gość)31.03.2024 07:33

Potrącenie nastąpiło na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Matejki, do tej pory jest tam plama krwi. Pytania są: czy pieszy był pod wpływem środków odurzających, szczególnie alkoholu, czy na pewno przechodził przez przejście, czy kilka metrów dalej, czy miał wzrok utkwiony w smartfon i słuchawki na uszach, czy nagle wbiegł przed nadjeżdżający autobus? Trochę obiektywizmu i rzetelności w prowadzeniu dochodzenia policyjnego panowie z WRD. I dopiero informowanie opinii publicznej z dokładnie stwierdzonych faktów, bo tak jest wywoływanie złych emocji. Mam nadzieję, że pieszy żyje i o tym poinformuje cię. Wesołych Świąt Zmartwychwstania Zbawiciela i spokojnych, a bezpiecznych, bez stresowych życzę.

51


tragedia ~tragedia (Gość)29.03.2024 23:16

Tutaj najważniejsza jest ludzka tragedia, ale częściowo za tą tragedię niestety odpowiada samorząd.
Ulice są niedoświetlone!
Ludzie mówią, że trzeba wymieniać lampy a samorząd nic!

182


JanJan ~JanJan (Gość)29.03.2024 23:29

Kierowcy są przemęczeni, zła organizacja pracy w mzk i ciemne ulice. To czasem musi się kończyć tragedią

82


Pieszy ~Pieszy (Gość)30.03.2024 08:41

Kierowca zawodowy i tak się dał zrobić? Skierować go na ponowne badania psychiatryczne i prawo jazdy też zdawać na nowo

618


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.03.2024 20:11

A pieszy to cooooooooooooooooooo? Ślepy? Autobusu nie widział!??? Bez jaj proszę! Żeby mrówki na rowerze, ale autobusu!!

53


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat