Artykuły do tagu: Wyzwolenia

VII Festyn Rodzinny na osiedlu Wyzwolenia
IX Szczep Harcerski „FLO” oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zapraszają w sobotę (25.05.2024) na VII Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na osiedlu Wyzwolenia.
Nowe aktywne przejście już działa
Na ulicy Wyzwolenia został zamontowany system aktywnego przejścia dla pieszych. Podświetlenie pasów - jak zapewniają urzędnicy - podniesie bezpieczeństwo przechodniów.
Festyn na osiedlu Wyzwolenia
Na festyn rodzinny w Piotrkowie zapraszają IX Szczep Harcerski „FLO" oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada". Impreza odbędzie się na osiedlu Wyzwolenia.
Rozbite ferrari na Wyzwolenia [ZDJĘCIA]
Na ulicy Wyzwolenia w Piotrkowie doszło do wypadku z udziałem ferrari i mazdy. Droga przez kilka godzin była zablokowana.
01.10.2022 09:49
Układają nowe chodniki
Trwają prace związane z modernizacją chodnika na jednej z ulic na osiedlu Wyzwolenia. W rejonie ul. Broniewskiego pomiędzy blokami stare, wyeksploatowane płyty chodnikowe zastąpiła kostka betonowa.
Miasto buduje mini-linarium na osiedlu Wyzwolenia
Przy ul. Ściegiennego w Piotrkowie wielkimi krokami zbliża się koniec prac związanych z rozbudową terenu rekreacyjnego położonego między blokami. Obok istniejącego placu zabaw powstaje mini-linarium.
Modernizacja skweru i nowe miejsca parkingowe na osiedlu Wyzwolenia
Rozpoczęła się przebudowa skweru przy Zespole Szkół Medycznych (ul. Piotra Skargi 3). Jeszcze w tym roku wzbogaci się on o nowe oświetlenie oraz małą architekturę. W okolicy powstanie również 19 miejsc parkingowych.
Linarium ze ścianką wspinaczkową powstanie w Piotrkowie
W Piotrkowie powstanie w tym roku nowy plac zabaw, na którym znajdzie się linarium ze ścianką wspinaczkową. Inwestycja ma być zrealizowana przy ul. Ściegiennego na osiedlu Wyzwolenia.
Młodzi
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby, które odpowiedzą, za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli w czasie swojej pracy znaczne ilości suszu roślinnego oraz substancji psychotropowej. Przestępcze trio usłyszało już prokuratorskie zarzuty.
23.02.2022 15:47
Groźnie na Wyzwolenia
Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś około godziny 15:00 na ulicy Wyzwolenia w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat