Artykuły do tagu: Chodnik

Remont chodnika przy Próchnika
Trwa modernizacja chodników i miejsc postojowych wzdłuż ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Prace na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej obejmują kompleksową wymianę starych płyt na kostkę betonową. Aktualnie roboty prowadzone są na odcinku od Pasażu Rudowskiego do ul. Piastowskiej.
Remont chodnika na Próchnika
Rozpoczął się remont chodników wzdłuż ulicy Próchnika. Starą nawierzchnię zastąpi nowa kostka betonowa. Prace obejmą odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.
W Piotrkowie remontują kolejny chodnik
Trwa modernizacja chodników położonych po obu stronach ulicy Długiej w Piotrkowie. Stare płyty zastąpi kostka betonowa.
Remont (nie do końca) kompleksowy?
Chodnik przy ulicy Piastowskiej w Piotrkowie Trybunalskim już niemal w pełni przebudowany. Stare płyty zniknęły, a w ich miejsce ułożono nową kostkę. Mieszkańcy dziwią się jednak, że na jednym z fragmentów wszystko zostało "po staremu". Dlaczego? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Belzacka z nowym chodnikiem
Zakończył się remont chodnika po północnej stronie ulicy Belzackiej w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kobyłeckiego.
Na Nowowiejskiej ma być bezpieczniej
Rozpoczęła się budowa chodnika na ulicy Nowowiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Urzędnicy podkreślają, że to inwestycja w poprawę bezpieczeństwa pieszych. Prace wystartowały w miniony piątek (02.02.2024) i są prowadzone po południowej stronie ulicy, na odcinku od ulicy Łódzkiej do pętli autobusowej.
Pamiętaj o odśnieżaniu. Straż Miejska interweniuje
Ponad 40 interwencji w tym tygodniu odnotowali piotrkowscy strażnicy miejscy w sprawie zimowego utrzymania chodników. Właściciele budynków oraz administratorzy muszą wywiązywać się z obowiązku odśnieżania i usuwania śliskości. W innym przypadku grozi mandat, a nawet odpowiedzialność karna lub cywilna.
Na Belzackiej remontują chodnik
Trwa remont chodnika po północnej stronie ulicy Belzackiej w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kobyłeckiego. Prace obejmują kompleksową wymianę starych płyt chodnikowych na kostkę betonową oraz obrzeży.
Chodnik na Reymonta w Wolborzu gotowy
Wraz z końcem 2023 roku zostały zakończone prace przy budowie chodnika na drodze z Wolborza w kierunku Świątnik. Nowy chodnik liczy łącznie 375 metrów długości.
Ekspresowy remont chodnika na Hutniczej
Piesi już mogą przejść się po nowym chodniku, który wyłożony został na ul. Hutniczej w Piotrkowie. Prace zostały wykonane po południowej stronie drogi w ciągu jednego tygodnia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat