Advertisement

Artykuły do tagu: Wierzejska

Remont drogi na Wierzejskiej. Są utrudnienia
Na ul. Wierzejskiej w Piotrkowie rozpoczęły się prace związane z wymianą starej nawierzchni jezdni. Roboty obejmą dwa odcinki: od ronda do Jeziora Bugaj oraz od ul. Jeziornej do granicy miasta.
Kolejna ulica w Piotrkowie do remontu
Zbliża się kolejna inwestycja drogowa w Piotrkowie. Tym razem chodzi o ul. Wierzejską. Na dwóch odcinkach tej drogi ma zostać wymieniona nawierzchnia jezdni.
Rondo na Wierzejskiej gotowe [WIDEO]
Zakończyła się budowa ronda na ulicy Wierzejskiej. Na nowo wybudowanym obiekcie na ul. Wierzejskiej drogowcy wylali wszystkie warstwy asfaltu oraz rozmalowali oznakowanie poziome i ustawili znaki pionowe, dzięki czemu można było wprowadzić docelową organizację ruchu.
Zamknęli ul. Wierzejską w Piotrkowie
Zgodnie z zapowiedziami w czwartek w godzinach porannych zamknięta została ul. Wierzejska w Piotrkowie. Droga ma być nieprzejezdna przez kilka dni.
Znów zamykają ul. Wierzejską w Piotrkowie
W czwartek znów zamknięta zostanie ul. Wierzejska w Piotrkowie. Droga ma być nieprzejezdna na odcinku od drogi do kąpieliska "Słoneczko" do wiaduktu drogowego nad ul. Miast Partnerskich.
Prace przy „Słoneczku” idą zgodnie z planem
Bardzo sprawnie przebiega budowa dróg łączących ulicę Wierzejską z ulicą Miast Partnerskich oraz kąpieliskiem "Słoneczko" w Piotrkowie. Widoczny jest już ślad łącznika ze wschodnią obwodnicą miasta.
Wierzejska już przejezdna
To bardzo dobra wiadomość przed świętami dla mieszkańców osiedla Wierzeje. Rondo i jezdnia w kierunku osiedla Wierzeje oraz miejscowości Koło są już przejezdne w obu kierunkach.
Co się dzieje na Wierzejskiej?
W pierwszej połowie grudnia miały się zakończyć prace związane z obecnym etapem modernizacji ulicy Wierzejskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Postanowiliśmy odwiedzić plac działań drogowców. Okazuje się, że bieżąca faza remontu nadal nie dobiegła końca.
Zaawansowane prace przy budowie ronda na ul. Wierzejskiej
Widoczny jest już obrys nowego ronda, które budowane jest na ul. Wierzejskiej w Piotrkowie. Jak zapowiadają urzędnicy po nowym skrzyżowaniu powinniśmy pojechać w pierwszej połowie grudnia.
Tydzień się skończył, remont jeszcze nie
Mimo zapewnień drogowców, że remont nawierzchni na ul. Sulejowskiej zakończy się wraz z końcem tygodnia, nic się nie zmieniło. Kierowcy nadal ściskają się na jednym tylko pasie, którym podróżują zarówno wyjeżdżający z Piotrkowa w stronę Kielc i Radomia, ale też chcący dojechać na osiedle Wierzeje oraz do pobliskich miejscowości - Barkowic, Koła, Golesz czy Wolborza.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat