Advertisement

Artykuły do tagu: Łącznik

Łącznik już gotowy [ZDJĘCIA]
W październiku zakończyły się prace przy budowie drogi łączącej ulice Działkową i Szkolną w Woli Krzysztoporskiej. Powstały odcinek zapewni komunikację do powstającego w tym miejscu miniosiedla domków jednorodzinnych, a także dojazd do wybudowanego komisariatu policji.
Działkową łączą ze Szkolną
W Woli Krzysztoporskiej trwa bardzo ważna inwestycja drogowa. Chodzi o budowę drogi, która połączy ul. Działkową z ul. Szkolną.
Prace przy „Słoneczku” idą zgodnie z planem
Bardzo sprawnie przebiega budowa dróg łączących ulicę Wierzejską z ulicą Miast Partnerskich oraz kąpieliskiem "Słoneczko" w Piotrkowie. Widoczny jest już ślad łącznika ze wschodnią obwodnicą miasta.
26.10.2017 09:34
Połączą dwie ulice
W Piotrkowie powstaje łącznik ulic Broniewskiego i Sulejowskiej. Nowa droga poprawi i ułatwi komunikację na osiedlach „Wyzwolenia" i „800-lecia.
Odbiór techniczny łącznika
Przeprowadzono odbiór techniczny łącznika ulic 18 stycznia i Wroniej w Piotrkowie.
Osiedle Wyzwolenia będzie lepiej skomunikowane
Ulice Broniewskiego i Sulejowska zostaną połączone. Urzędnicy mają już projekt tej inwestycji. Nowa droga ma ułatwić komunikację na osiedlu Wyzwolenia.
Łączą ulice Wronią i 18 Stycznia
Tej inwestycji mieszkańcy Piotrkowa domagali się od lat, bowiem stan drogi łączącej ulice Wronią i 18 Stycznia woła o pomstę do nieba. Narzekali zarówno ci mieszkańcy miasta, którzy muszą sforsować feralny odcinek, aby dojechać do Urzędu Skarbowego, jak i ci, którzy pracują w skarbówce. Droga ta prowadzi do ulicy Wroniej, gdzie mieści się też piotrkowski Areszt Śledczy, ale również parę zakładów pracy, m.in. Atlas.
Droga, chodnik i parking do końca sierpnia
Na razie droga, chodnik, ścieżka rowerowa i parking. W przyszłym roku reszta.
Trwają prace przy budowie tzw. łącznika pomiędzy ulicą Belzacką a Al. Sikorskiego w Piotrkowie. Jak zapewnia Urząd Miasta, nową drogą będzie można przejechać już na początku września.
Ruszyła budowa łącznika miedzy Belzacką a Sikorskiego
Ruszyła budowa łącznika między ulicą Belzacką a Sikorskiego w Piotrkowie. To fragment szerszej inwestycji, która zakłada budowę na tym terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego.
Trzy firmy chcą budować drogę  między Belzacką a Sikorskiego
Trzy firmy chcą wybudować łącznik pomiędzy ulicą Belzacką a al. Sikorskiego. W Urzędzie Miasta otwarto oferty na wykonanie inwestycji, będącej pierwszym etapem budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Belzackiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat