Advertisement

Artykuły do tagu: Bogusławice

Skakali przez przeszkody w mikołajkowych nastrojach
W Stadzie Ogierów w Bogusławicach (gm. Wolbórz) odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w Skokach Przez Przeszkody oraz Halowe Mikołajkowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach Przez Przeszkody. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda, Stado Ogierów w Bogusławicach oraz Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi.
Mikołajkowe atrakcje w Stadzie Ogierów w Bogusławicach
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę można było podziwiać przepiękne konie i ich jeźdźców. Ponadto przygotowano przejazdy bryczką czy na kucyku.
Hubertus w Bogusławicach [ZDJĘCIA]
W sobotę w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbył "Hubertus 2022". Kulminacyjnym momentem wydarzenia była pogoń za lisem, ale nie zabrakło także innych atrakcji.
Hubertus w Bogusławicach już w sobotę
W najbliższą sobotę w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się tradycyjne obchody dnia św. Huberta, patrona myśliwych i jeźdźców. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, koncertów oraz tradycyjnej gonitwy za lisem.
Najlepsi znów rywalizowali w Bogusławicach
W miniony weekend (02-04.09.2022) na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach odbyły się Zawody krajowe w WKKW Finał Otwartej Ligi Mazowsza Eliminacje do PP w WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego). Zmagania wzbudziły duże zainteresowanie i zgromadziły liczną publiczność podczas imprezy.
Finał Otwartej Ligi - WKKW w Bogusławiach
Już w najbliższy weekend na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach odbędą się zawody krajowe w Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.
W Bogusławicach skakali przez przeszkody [ZDJĘCIA]
W miniony weekend odbyły się Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody. Rywalizację jeźdźców połączono z niedzielnym Świętem Pizzy.
Najlepsi rywalizowali w Bogusławicach. Znamy mistrza Polski!
Rafał Wojtacha z końmi Lorenzo - Lex & Eros został mistrzem Polski w w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi. Zmagania zostały zorganizowane w Bogusławicach w gminie Wolbórz. Podium uzupełnili Adrian Kostrzewa i Marek Baryłko.
Zawody w powożeniu z Festiwalem Produktów Regionalnych
W najbliższy weekend w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędzie się kolejna prestiżowa impreza sportowa. Będą to Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgów Parokonnych oraz Zawody Krajowe i Towarzyskie w Powożeniu. Wydarzenie będzie połączone z Festiwalem Produktów Regionalnych.
Złapali winnego pożaru w Bogusławicach
Mieszkaniec Tuszyna okazał się winnym pożaru, do jakiego doszło w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. Mężczyzna został wykryty i złapany przez wolborskich policjantów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat