Advertisement

Międzynarodowe zawody i atrakcje dla dzieci

Strefa FMRegion Niedziela, 28 maja 20230
Stado Ogierów w Bogusławicach po raz kolejny był gospodarzem Międzynarodowych Zawodów w Powożeniu. W imprezie wzięli udział czołowi polscy i zagraniczni jeźdzcy. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka.

Ładuję galerię...

Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda, a honorowym patronatem objęły je miasto i gmina Wolbórz oraz powiat piotrkowski.

W zawodach wystartowało około 70 zaprzęgów nie tylko z Polski, ale i Niemiec, Łotwy, Estonii, a nawet USA. Przyjechało do nas ponad 120 koni. Zawodnicy zmagali się m.in. w konkursie zręczności powożenia - mówi Jacek Ostrowski, prezes Stada Ogierów w Bogusławicach.

W niedzielę zorganizowano także festyn Dzień Dziecka 2023, podczas którego na najmłodszych gości Stada Ogierów czekały rozmaite atrakcje.

Przygotowaliśmy zjeżdżalnie, dmuchańce, a także jazdę na kucykach i mniejszych koniach. Można było także skorzystać z przejażdżki bryczką po stadninie i okolicznych terenach. Z kolei pokaz ratownictwa zapewnią druhowie z OSP Wolbórz - dodaje Jacek Ostrowski.

Kolejne zawody w Bogusławicach odbędą się 9-11 czerwca.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat