Artykuły do tagu: Stado Ogierów

Hubertus w Bogusławicach
Paweł Apolinarski wygrał gonitwę za lisem podczas Hubertusa 2023, który odbył się w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. W tym roku impreza była połączona Jesiennym Jarmarkiem Ziemi Piotrkowskiej.
Hubertus w Bogusławicach już w sobotę
Już w sobotę w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędzie się Hubertus 2023. W tym roku impreza będzie połączona z Jesiennym Jarmarkiem Ziemi Piotrkowskiej.
Mistrzostwa Polski w Powożeniu w Bogusławicach
W dniach 11-13 sierpnia w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Powożeniu oraz Zawody Krajowe i Towarzyskie w Powożeniu. Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Jeździeckie „Napoleońska Zagroda”.
Wojewódzki Czempionat w Bogusławicach
Już w sobotę (01.07) odbędzie się Wojewódzki Czempionat Koni Zimnokrwistych w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. Start wydarzenia o godz. 10.
Spędź weekend ze stadem ogierów
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży. Impreza odbędzie się w weekend 23-25 czerwca. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Zapraszają na zawody i do dobrej zabawy
Stado Ogierów w Bogusławicach ponownie zaprasza na dużą imprezę, której główną atrakcją będą sportowe emocje . W dniach między 9 a 11 czerwca w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Krajowe w WKKW. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Międzynarodowa rywalizacja tuż tuż
Po raz kolejny Bogusławice w gminie Wolbórz będą gospodarzem imprezy, w której udział wezmą najlepsi jeźdźcy z Polski, ale także zagranicy. Od 25 do 28 maja w Stadzie Ogierów odbędą się bowiem Międzynarodowe Zawody w Powożeniu.
Miłośnicy koni znów zawitali do Bogusławic
Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach trwają się Zawody Krajowe pn. wszechstronny konkurs konia wierzchowego. Zawody WKKW są najpełniejszym sprawdzianem umiejętności jeźdźca i konia i będą rozgrywane podczas trzech dni zmagań jeździeckich.
Zagwarantowali sportowe emocje i dobrą zabawę
Wiele sportowych emocji, połączonych z aktywną rodzinną rozrywką dostarczyły zawody, jakie w miniony weekend zorganizowano w Bogusławicach. Tamtejsze Stado Ogierów było gospodarzem inauguracji sezonu jeździeckiego.
Hubertus w Bogusławicach [ZDJĘCIA]
W sobotę w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbył "Hubertus 2022". Kulminacyjnym momentem wydarzenia była pogoń za lisem, ale nie zabrakło także innych atrakcji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat