Advertisement

Artykuły do tagu: zawody

Młodzi szachiści stoczą rywalizację w Mikołajkowym Turnieju Szachowym
Już w sobotę (09.12) młodzi adepci gry w szachy wezmą udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Moszczenica. Będzie to już 3. edycja tych zawodów, co pokazuje, że gra w szachy wśród młodych zyskuje na popularności.
Mistrzowskie Mikołajki w Bogusławicach
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza w najbliższy weekend (2-3.12.2023) na Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Skokach przez Przeszkody. To Mikołajkowe Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody. Nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Wstęp jest bezpłatny.
Szermierze rywalizowali w Piotrkowie
Finały VII Pucharu Polski w nowoczesnej szermierce klasycznej odbyły się w ten weekend w Piotrkowie. Zawody te były ostatnimi w eliminacjach do Mistrzostw Polski MCF.
Piotrkowscy karatecy z medalami
Podopieczni UKS-u Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Ronin Cup III Głuchołazy. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 5 medali.
Zawody na celność lądowania [fotorelacja i wyniki]
Blisko 30 zawodników wzięło udział w II Zawodach Samolotowych i Szybowcowych na Celność Lądowania im. Pilota Macieja Jaśkiewicza. Zmagania zorganizował Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej.
Pumptrack Show na Ceramicznej w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
To była pierwsza taka impreza w Piotrkowie. Na obiekcie przy ul. Ceramicznej zorganizowano w sobotę Pumptrack Show, czyli zawody dla fanów ekstremalnej jazdy na rowerach i hulajnogach.
Pumptrack Show już w ten weekend
To będzie pierwsza taka impreza w Piotrkowie. Na wybudowanym w tym roku pumptracku przy ul. Ceramicznej odbędą się w sobotę (14.10.2023) zawody sportowe dla fanów hulajnóg i rowerów.
Rywalizowały drużyny strażackie [ZDJĘCIA]
24 drużyny strażackie wzięły udział w dwunastej edycji Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Tym razem rywalizację zorganizowano w Ręcznie.
EuroSkills Gdańsk 2023: z zawodów EuroSkills korzyści odnoszą całe sektory gospodarki
578 młodych profesjonalistów z 32 państw rozpoczęło 6 września trzydniową rywalizację w 42 konkurencjach na EuroSkills Gdańsk 2023. Zawodników wspierają trenerzy i 500 ekspertów w konkursowych dziedzinach. Polskę reprezentuje 41 zawodników startujących w 36 dyscyplinach. „Wyjątkowe zawody, mnóstwo rzeczy dzieje się tutaj” – mówi dr hab. Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Strażackie zawody
Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych odbyły się w niedzielę w Przygłowie. Mimo iż, tamtejsza jednostka OSP organizuje je od kilkunastu lat, po raz pierwszy zmagania strażaków ochotników miały rangę wojewódzką.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat