Mistrzowskie Mikołajki w Bogusławicach

Region Środa, 29 listopada 20230
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza w najbliższy weekend (2-3.12.2023) na Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Skokach przez Przeszkody. To Mikołajkowe Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody. Nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Wstęp jest bezpłatny.
fot.: Stado Ogierów w Bogusławicach fot.: Stado Ogierów w Bogusławicach

Organizatorzy podkreślają, że celem przedsięwzięcia jest sprawdzenie umiejętności młodych jeźdźców i ich koni na arenie ogólnopolskiej a także zdobywanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń między zawodnikami.

Stopień wyszkolenia będzie sprawdzany podczas rozgrywania konkursów i oceniany przez komisję sędziowską. Dla najlepszych przewidziane są nagrody. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie hippiki w Polsce - wyjaśniają.


W niedzielę (3 grudnia) rozegrany zostanie konkurs Hobby Horse. Zawody są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. Zawodnik by ukończyć konkurs, musi pokonać tor przeszkód (parkur) w odpowiedniej kolejności od linii startu do linii mety. W trakcie przejazdu musi trzymać Hobby Horse między udami i co najmniej w jednej ręce.


Dodatkową niedzielną atrakcją będą Mikołajki, możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, ognisko wraz z kiełbaskami i żurkiem oraz oprowadzanie na kucyku. W czasie imprezy dostępny będzie bar serwujący posiłki domowe, zapiekanki i inne przekąski oraz napoje. 


Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda, Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi i Stado Ogierów w Bogusławicach.


Szczegółowe informacje www.stadoboguslawice.com.pl

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat