Advertisement

Artykuły do tagu: konie

Pierwsze miejsce w ogólnopolskich zawodach dla Marii Sakrajdy z Piotrkowa
W miniony weekend w Klubie Jeździeckim Salio odbyły się Halowe Zawody Ogólnopolskie oraz Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody. Zawodniczka z Piotrkowa Trybunalskiego - Maria Sakrajda stanęła dwukrotnie na podium. Zajęła 1 i 3 miejsce, podczas 3 dniowych zmagań sportowych.
O północy koniec zapisów na węgiel
Dziś (26.01.2023) o północy mija termin dokonywania wpłat na zakup węgla po preferencyjnej cenie. Taka wpłata gwarantuje nabycie węgla do końca kwietnia tego roku. Będzie też podstawą do zamówienia odpowiedniej ilości opału. Osoby, które są zainteresowane zakupem węgla w drugiej transzy, muszą dziś dokonać wpłat za surowiec.
Skakali przez przeszkody w mikołajkowych nastrojach
W Stadzie Ogierów w Bogusławicach (gm. Wolbórz) odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w Skokach Przez Przeszkody oraz Halowe Mikołajkowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach Przez Przeszkody. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda, Stado Ogierów w Bogusławicach oraz Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi.
Mikołajkowe atrakcje w Stadzie Ogierów w Bogusławicach
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę można było podziwiać przepiękne konie i ich jeźdźców. Ponadto przygotowano przejazdy bryczką czy na kucyku.
11.10.2022 10:29
S-KOŃ-czyli 25 lat
Za nami jubileusz 25-lecia Technikum Hodowli Koni w Wolborzu. W związku z tym wyjątkowym świętem szkołę odwiedzili absolwenci z całej Polski oraz miłośnicy koni.
Najlepsi znów rywalizowali w Bogusławicach
W miniony weekend (02-04.09.2022) na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach odbyły się Zawody krajowe w WKKW Finał Otwartej Ligi Mazowsza Eliminacje do PP w WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego). Zmagania wzbudziły duże zainteresowanie i zgromadziły liczną publiczność podczas imprezy.
Najlepsi rywalizowali w Bogusławicach. Znamy mistrza Polski!
Rafał Wojtacha z końmi Lorenzo - Lex & Eros został mistrzem Polski w w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi. Zmagania zostały zorganizowane w Bogusławicach w gminie Wolbórz. Podium uzupełnili Adrian Kostrzewa i Marek Baryłko.
Ostatnie terminy szczepień dla nastolatek
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przedłużył zapisy na bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV dla 14-letnich dziewcząt z Piotrkowa Trybunalskiego. Osoby chętne będą mogły się zaszczepić jednak jeszcze tylko w najbliższy poniedziałek (4 lipca) i czwartek (7 lipca).
Wakacje czas zacząć! (ZDJĘCIA)
W szkołach podstawowych, działających na terenie Gminy Wolbórz, odbyły się uroczyste akademie kończące stary rok szkolny. Dzieci powitały wakacje.
Jak podziękować nauczycielom na koniec roku? [SONDA]
Zbliża się koniec roku szkolnego. W tym dniu często uczniowie i rodzice dziękują nauczycielom za ich trud i pracę w minionych dziesięciu miesiącach. W naszej sondzie pytamy, jak najlepiej to zrobić.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat