Reklama

Artykuły do tagu: Trybunały U¶miechu

Występ Kacpra Kuszewskiego zakończył
Tegoroczna, 19. już edycja "Trybunałów U¶miechu", zakończyła się ¶piewaj±co. To za spraw± spektaklu Kacpra Kuszewskiego, który zabawiał publiczno¶ć humorystycznymi opowie¶ciami i specjalnie przygotowanymi piosenkami. Aktor znany z serialu "M jak Miło¶ć" zaskarbił sobie serca piotrkowskiej publiczno¶ci.
Trybunały U¶miechu tym razem teatralnie (zdjęcia)
Trzeci dzień tegorocznych "Trybunałów U¶miechu" upłyn±ł na humorze w wydaniu teatralnym. Na scenie Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie zaprezentowali się aktorzy warszawskiego Teatru Capitol. Na scenie zaprezentowali spektakl "A mi to rybka!".
Kabaret Hrabi bawił nowym programem
Kolejny dzień Trybunałów U¶miechu przyniósł kolejne artystyczne doznania. Tym razem to Kabaret Hrabi zgromadził publiczno¶ć w sali piotrkowskiego MOK. Komplet widzów zobaczył artystów w nieco operowym programie "Ariaci", który przygotował wspólnie z kabareciarzami Czesław Jakubiec.
Dzi¶ startuj± Trybunały U¶miechu
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec, Agata Passent, Daria Widawska, Łukasz Nowicki oraz Kacper Kuszewski to tegoroczne gwiazdy Trybunałów U¶miechu. Impreza powraca po rocznej przerwie.
Alicja Majewska za¶piewała dla piotrkowian
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz wyst±pili w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie podczas drugiego dnia Trybunałów U¶miechu.
Trybunały U¶miechu rozpoczęte
Koncert Artura Andrusa i spotkanie z aktorem Andrzejem Zielińskim rozpoczęły tegoroczne Trybunały U¶miechu.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat