Advertisement

Artykuły do tagu: sztuka

Spektakl „Sztuka” w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.
W ramach projektu Wojewódzkie Jaracza Wędrówki zapraszamy już 7 maja na spektakl „Sztuka”, który będzie miał swoją premierę w Miejskim Domu Kultury w Radomsku .
Blisko 1800 uczniów z całej Polski wzięło udział w lekcjach muzealnych w ramach konkursu „Spotkania ze sztuką”
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu „Spotkania ze Sztuką”, którego organizatorem była Fundacja PGE. Przez 18 tygodni w 90 wycieczkach do Muzeum Narodowego w Warszawie, Krakowie oraz Lublinie wzięło udział blisko 1800 uczniów oraz ponad 200 opiekunów ze szkół podstawowych z całej Polski.
14.02.2023 12:12
Już w najbliższy piątek (17.02.2023) o 19:00 w Galerii Ośrodka Działań Artystycznych, przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie, będzie można podziwiać efekty prac kobiet, których pasją jest sztuka. Przedstawiciele ODA zapraszają na wernisaż wystawy "Artystki obecne"
Już w najbliższy piątek (17.02.2023) w Kościele Akademickim Panien Dominikanek będzie można podziwiać wystawę fotografii ze spektaklu „Dziady” autorstwa Magdaleny Rybij. To też okazja do wsłuchania się w dźwięki skomponowane na potrzeby tej sztuki, odgrywanej przez aktorów teatru Wierszalin oraz spotkanie się z samymi artystami.
Wyśpiewali nagrody w patriotycznym konkursie
W Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej "Oblicza Ojczyzny", organizowany pod honorowym patronatem prezydenta miasta. Uczestnikami tej edycji konkursu byli młodzi wykonawcy z piotrkowskich szkół podstawowych.
Piotrkowskie „JASKÓŁKI” z medalami
Ponad tysiąc tancerzy, 235 choreografii w wykonaniu formacji, duetów i solistów z całej Polski można było podziwiać w minioną sobotę (19.11.2022) na XVI Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Taneczne Pejzaże” w Górze Kalwarii. Medale z tej imprezy przywiozły piotrkowskie "Jaskółki".
Historyczne zaduszki w sulejowskim MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie rozwija się na różnych artystycznych płaszczyznach, a ostatnio tą dominującą są spotkania jazzowe stojące na bardzo wysokim poziomie. Już w najbliższą sobotę (05.11.2022) o godz. 16.00 po raz kolejny warto skorzystać z propozycji „Salonu Jazzu”, a tym razem będą to Zaduszki Jazzowe.
02.11.2022 13:45
Zaduszki w ODA
Niezwykłe artystyczne wrażenia będą mogli odczuć wszyscy, którzy w czwartek (03.11.2022) odwiedzą Ośrodek Działań artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim. Przy ul. Sieradzkiej 8 odbędą się bowiem "Zaduszki Artystyczne". Start zaplanowano na 18.00.
Bronisław Brylski i jego 40 lat
40-lecie pracy artystycznej świętuje Bronisław Brylski. To artysta malarz, koordynator wielu wydarzeń kulturalnych oraz nauczyciel młodych artystów. Wiele lat pracował też w samorządzie.
11.10.2022 11:44
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy "Pierwsza Linia".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat