Artykuły do tagu: Wernisaż

Młodzi artyści nagrodzeni w konkursie
W Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbył się wernisaż prac nadesłanych na konkurs "Barwy Dźwięków". Organizatorem wydarzenia było Liceum Sztuk Plastycznych w ZSP nr 6 w Piotrkowie.
„KAMYK jakiego pamiętamy”. Wystawa poświęcona piotrkowskiemu aktorowi
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zapraszają 1 lutego o godz. 18.00 do OEA MOK (ul. Słowackiego 13) na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "KAMYK jakiego pamiętamy".
VII Piotrkowskie Biennale Sztuki. Wernisaż wystawy w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie już po raz siódmy zorganizował Piotrkowskie Biennale Sztuki. Tematem przewodnim jest "Stoicki impuls". W sobotę odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy i poznaliśmy laureatów.
Wystawa Elżbiety Makagon i koncert BezNut w Mediatece 800-lecia
Już dziś w Mediatece 800-lecia odbędzie się wernisaż wystawy autorskiej Elżbiety Makagon. Uroczyste otwarcie umili występ grupy BezNut.
Wystawa poplenerowa w Mediatece 800-lecia
Dzisiaj o godzinie 18:00 w Mediatece 800-lecia odbędzie się wernisaż wystawy prac powstałych podczas dwóch plenerów malarskich. Pierwszy odbył się w Pino w Toskanii, drugi – w miejscowości Sieczka w gminie Aleksandrów.
„Teren zabudowany” Katarzyny Józefowicz w ODA w Piotrkowie
Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „Teren zabudowany”. Jest to zbiór prac Katarzyny Józefowicz, obrazujących związki człowieka z architekturą. Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi już w ten piątek (7 lipca) o godzinie 19:00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Seniorzy z OEA podzielą się pasją tworzenia
„Malarstwo - Nasza Pasja” to tytuł wystawy prac uczestników Klubu Seniora, działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej. Wernisaż ekspozycji odbędzie się 8 lipca o godzinie 17:00 w siedzibie Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
Wystawa  tkactwa artystycznego już otwarta
Od czwartku (18.05) można oglądać wystawę tkactwa artystycznego "Nicią Malowane" w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Prace zostały przygotowane przez uczestników warsztatów tkackich w MOK-u pod opieką Józefa Jakubczyka.
14.02.2023 12:12
Już w najbliższy piątek (17.02.2023) o 19:00 w Galerii Ośrodka Działań Artystycznych, przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie, będzie można podziwiać efekty prac kobiet, których pasją jest sztuka. Przedstawiciele ODA zapraszają na wernisaż wystawy "Artystki obecne"
Wernisaż wystawy Józefa Jakubczyka
Moc talentu i niezwykła skromność - tak w skrócie można określić Józefa Jakubczyka, świętującego w tym roku 40-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowa wystawa jest przekrojem twórczości artysty. Oprócz gobelinów można zobaczyć również obrazy i fotografie wykonane przez Jakubczyka. Część wystawy zajmują także prace jego uczennic, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez mistrza gobelinów w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat