Artykuły do tagu: Józef Jakubczyk

Piotrkowianie z wernisażem we Francji
Józef Jakubczyk wraz ze swymi uczennicami zaprezentował wystawę tkanin artystycznych „JAKUBCZYK i uczniowie” we francuskim Tourrettes. Dzieła powstawały w trakcie warsztatów z tkactwa.
Wystawa  tkactwa artystycznego już otwarta
Od czwartku (18.05) można oglądać wystawę tkactwa artystycznego "Nicią Malowane" w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Prace zostały przygotowane przez uczestników warsztatów tkackich w MOK-u pod opieką Józefa Jakubczyka.
Wernisaż wystawy Józefa Jakubczyka
Moc talentu i niezwykła skromność - tak w skrócie można określić Józefa Jakubczyka, świętującego w tym roku 40-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowa wystawa jest przekrojem twórczości artysty. Oprócz gobelinów można zobaczyć również obrazy i fotografie wykonane przez Jakubczyka. Część wystawy zajmują także prace jego uczennic, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez mistrza gobelinów w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę tkanin, malarstwa i fotografii Józefa Jakubczyka „Jakubczyk & uczniowie”. Wystawa zostanie zorganizowana z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej twórcy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat