Advertisement

Artykuły do tagu: wystawa

Multisensoryczna wystawa VAN GOGHA już od 24 marca w Łodzi!
Zanurz się w świecie obrazów!


Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin czy paryskie muzeum „Atelier des Lumières”, przyszedł czas aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Łodzi!
Przyjdź, by podziwiać uroki Polski
Podziękowania, gratulacje i oczywiście sztuka fotografii w roli głównej, tak było w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Wszystko to za sprawą wystawy fotograficznej pt. "Uroki Polski w obiektywie" uczestników Klubu Seniora oraz młodzieży uczęszczającej na warsztaty fotograficzne do OEA.
Wyjątkowy wieczór z Agnieszką Illinicz-Kiełkiewicz
„Kobiecość zdobna i wystrojona” - to tytuł wystawy piotrkowskiej artystki Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz, którą można już oglądać w budynku mediateki. Piątkowy wernisaż zgromadził bardzo wiele osób, które usłyszały mnóstwo ciekawostek na temat prac artystki.
Wyjątkowa wystawa w mediatece
"Granice barw" to tytuł intermedialnej wystawy fotograficznej, która w marcu będzie można oglądać w budynku piotrkowskiej mediateki. Autorem tej prezentacji jest Marek Lapis.
„Między sercem, a ciszą" to tytuł pierwszej, indywidualnej wystawy fotografii autorstwa Joanny Kotali. Wernisaż wystawy odbył się 23.02.2023r w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
23.02.2023 12:50
Gnoza i rozpacz w ODA
"Obraz gnozy i rozpaczy" - to tytuł wystawy malarstwa Piotra Wachowskiego, która od 24 lutego będzie można oglądać w galerii Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego.
Poznaj życie i kulturę ludów Afryki i Ameryki Południowej
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi zapraszają na wystawę czasową „UTRACONE–ODZYSKANE. Ciąg dalszy…”. Ekspozycja prezentuje najciekawszą część przedwojennej kolekcji pozaeuropejskich eksponatów etnograficznych dawnego Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi. Zabytki z tej kolekcji ilustrują życie i kulturę ludów zamieszkałych na terenach Afryki i Ameryki Południowej.
14.02.2023 12:12
Już w najbliższy piątek (17.02.2023) o 19:00 w Galerii Ośrodka Działań Artystycznych, przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie, będzie można podziwiać efekty prac kobiet, których pasją jest sztuka. Przedstawiciele ODA zapraszają na wernisaż wystawy "Artystki obecne"
02.02.2023 10:33
Eksperymenty w Mediatece
Minicentrum nauki do samodzielnego eksperymentowania można już odwiedzać w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia. Miniphänomentę, bo tak nazywa się ta wyjątkowa wystawa, oficjalnie otwarto w środowe popołudnie.
O Powstaniu Styczniowym w Piotrkowie
22 stycznia 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe. Był to największy zryw narodowowyzwoleńczy w XIX wieku. W 160. rocznicę powstania władze Piotrkowa oddały hołd powstańcom.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat