Artykuły do tagu: Fcztery

Wspominają Kamyka. Wystawa poświęcona pamięci aktora w OEA MOK
Wernisaż wystawy "Kamyk jakiego pamiętamy" odbył się w czwartek w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie. Wystawa została poświęcona śp. Krzysztofowi Kamińskiemu, który pozostanie w pamięci wielu jako reżyser, aktor, niepokorny duch, człowiek teatru o wyjątkowym głosie i autor wielu spektakli.
„KAMYK jakiego pamiętamy”. Wystawa poświęcona piotrkowskiemu aktorowi
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zapraszają 1 lutego o godz. 18.00 do OEA MOK (ul. Słowackiego 13) na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "KAMYK jakiego pamiętamy".
Wernisaż wystawy Fcztery
W piątkowy wieczór w salach piotrkowskiego Muzeum zgromadzili się fotograficy, oraz miłośnicy i sympatycy fotografii. Wernisaż poplenerowej wystawy przygotowanej przez Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne "Fcztery" cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno piotrkowian jak też osób przybyłych z innych miejscowości.
16.04.2016 09:05
Wernisaż Fcztery w ODA
Kilkadziesiąt osób gościło w piątek, 15 kwietnia, w galerii ODA na wernisażu prac Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery. Łącznie zaprezentowano zdjęcia 14 fotografów. Wystawę zorganizowano w ramach Piotrkowskiego Miesiąca Fotografii.
„Magiczne Lofoty” w WSH
Wernisaż wystawy fotograficznej „Magiczne Lofoty” odbył się 28 września 2012 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie przy ul. Słonecznej 1. Podczas spotkania zaprezentowane zostały wykonane w Norwegii, nastrojowe prace Tomasza Lenarczyka, członka Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Cztery. Wystawa będzie czynna w dniach 28.09 – 11.10.2012 r.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat