Advertisement

Artykuły do tagu: premiera

Książka na weekend - kryminał twórcy „Ekstradycji”
Na ten weekend polecamy coś szczególnego, dla miłośników serialu „Ekstradycja” i nie tylko. To powieść autora scenariusza do tego kultowego serialu. A kto fascynuje się pracą śledczych i uwielbia kryminały, ten z pewnością nie będzie mógł się oderwać od kolejnej naszej propozycji. Dlatego, by wyrównać nieco ciężar gatunkowy, zestaw uzupełniamy tym razem powieścią obyczajową.
Książka na weekend – co gdyby pandemia nigdy nie ustała?
Tym razem prezentujemy zestaw trzech książek trzymających w napięciu. Pierwsza z propozycji to coś z gatunku political-fiction z elementami kryminału. Bo czy zastanawialiście się, jak przebiegałoby śledztwo, gdyby nadal trwała pandemia? A do tego rządy zamieniałyby się w mordercze reżimy? Druga z propozycji to fascynujący i wciągający thriller psychologiczny. A do tego zestawu dorzucamy jeszcze powieść obyczajową.
Co się zdarzyło w Zakopanem... zostaje zakopane
Tytuł odnosi się do nowej polskiej komedii "Niebezpieczni dżentelmeni", która w tym tygodniu premierowo pojawi się na dużym ekranie piotrkowskiego kina Helios. Coś dla siebie znajdą też najmłodsi, dla których z okazji ferii zimowych przygotowano kilka premierowych pokazów. Zapraszamy na przegląd kinowych propozycji.
Książka na weekend – wciągający thriller psychologiczny
Są takie książki, od których ciężko się oderwać. I właśnie taką proponujemy tym razem. Thriller, który trzyma w napięciu i ciekawi czytelnika, co jest na kolejnej stronie. Zestaw uzupełniają powieści obyczajowe, a te też są na tyle ciekawe, że ciężko się będzie od nich oderwać.
Szpiegowski kryminał na dużym ekranie
Kolejny tydzień przynosi kolejną szansę na to, by obejrzeć dobry film w bardzo dobrych warunkach. Na dużym ekranie nadal królują takie nowości, jak "Avatar" czy "Kot w Butach", ale znalazła się też ciekawa propozycja dla miłośników kina trzymającego w napięciu. Jason Statham w roli głównej może oznaczać tylko jedno..., że będzie się działo.
Premiery kinowe w nowym roku
Na dużym ekranie nie braknie w najbliższych dniach nowych filmów. Lista premier jest dość ciekawa i choć większość tytułów już zapowiadaliśmy przed tygodniem, to nadal są to gorące tytuły. Bo czy można przejść obojętnie obok najnowszej części przygód "Kota w butach" lub nowej polskiej komedii? Zapraszamy na przegląd kinowych nowości.
Kot w butach wraca na duży ekran
Jedna z najpopularniejszych postaci drugoplanowych w serii bajek o Shreku doczekała się kolejnej pełnometrażowej animacji. Kot w butach powraca na ekrany kin, a poza jego przygodami piotrkowskie kino Helios przygotowało kilka równie ciekawych premier. Zapraszamy na przegląd repertuarowych nowości.
Książka na weekend – Wikingowie polecają się na święta
Na czas świąt przygotowaliśmy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na początek coś w klimacie Bożego Narodzenia, by po chwili przenieść się w świat opanowany przez wikingów. A na deser polecamy książkę, która odpowie na pytanie – czy miłość musi boleć?
Książka na weekend – romantyczne powieści na święta
Na ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem proponujemy romantyczne powieści w klimacie komedii serwowanych na platformach filmowych. Z tą różnicą, że sięgając po proponowane dziś książki akcję i bohaterów zobaczymy w naszej wyobraźni. Jesteście gotowi na świąteczną dawkę romantyzmu?
Nowy Avatar w piotrkowskim kinie Helios
Na to wydarzenie fani czekali wiele długich lat. Na duży ekran wchodzi premiera nowej części kultowego filmu - "Avatar: Istota wody". Poza nią nadal możemy oglądać w Piotrkowie wiele filmowych nowości.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat