Artykuły do tagu: nowość

Książka na weekend – powieść detektywistyczna dla najmłodszych
Na coraz chłodniejsze wieczory polecamy coś dla każdego pokolenia. Najmłodsi znajdą w proponowanym dziś zestawie powieść detektywistyczną, starszym czytelnikom polecamy powieść osadzoną w realiach II wojny światowej, a zestaw uzupełniamy książką pełną ciekawostek o fobiach i maniach. Ale po kolei...
Książka na weekend – co złego może się stać, gdy z nieba leje się żar?
Tradycyjnie już proponujemy trzy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału, ale też powieści obyczajowej oraz poradników. Jak zawsze, proponujemy gorące nowości wydawnicze.
Książka na weekend – jak bardzo miłość może zaślepić człowieka?
Zaślepieni miłością ludzie są w stanie wytrzymać i przetrwać wiele. Podobnie, jak bohaterka jednej z polecanych dziś książek. Ale w końcu i ona powie „dość”. Zestaw propozycji dopełnia obyczajowa historia osadzona w czasach powojennych oraz opowieść matki, zarazem poradnik dla rodziców – jak radzić sobie z depresją dziecka.
Książka na weekend – nowy thriller Bartosza Szczygielskiego
W tym tygodniu prezentujemy nie tylko trzymający w napięciu i niepewności thriller, ale też dwa klasyki. Są nimi powieść brytyjskiego pisarza Thomasa Hardy’ego oraz dobrze znana opowiastka dla najmłodszych, mówiąca o perypetiach dwójki sąsiadów – Pawła i Gawła.
Książka na weekend – nowy kryminał Hanny Greń
Na ten weekend polecamy zestaw składający się z kryminału i powieści obyczajowych, bowiem poza wspomnianą w tytule powieścią polskiej Agaty Christie polecamy też coś z lżejszą fabułą. To powieści Sylwii Kubik i Sandry Stawińskiej.
Książka na weekend – Bolek i Lolek poznają świat
Dwaj bohaterowie kultowej polskiej kreskówki wracają, tym razem w formie książkowej. Seria książeczek opisujących ich przygody to chyba coś, co powinno znaleźć się w niejednej domowej biblioteczce. Ale wśród propozycji mamy też coś dla starszych czytelników, zarówno uwielbiających napięcie, jak i sielankowy spokój.
Nawiedzony dwór czeka na widzów
Chcący przywołać byty z zaświatów mieszkańcy pewnego dworu wciągają w opowieść widzów spragnionych emocji. Wspomniany już nawiedzony dwór przyciąga jednak…, ale nie będziemy zdradzać najciekawszego. Jeśli jesteście ciekawi przekonacie się na sali kinowej w piotrkowskim kinie „Helios”. A co jeszcze czeka na nas wśród proponowanych nowości?
Książka na weekend – kryminały mistrzów gatunku
Na półmetek wakacji proponujemy dwa dobre i mocne kryminały, a zestaw uzupełniamy powieścią obyczajową, która powstała na piotrkowskiej ziemi. Dziś wrócimy nie tylko do warszawskiego liceum Freuda, ale też odwiedzimy okolice Piotrkowa. Zapraszamy do lektury książkowych nowości.
Książka na weekend – nowa powieść autora bestsellerów
Na kolejny wakacyjny weekend proponujemy najnowszą powieść autora bestsellerowego „Chłopca w pasiastej piżamie”, ale dokładamy do niego mocny thriller nie tylko dla młodzieży, ale też dla rodziców. A zestaw uzupełniamy powieścią lekką, łatwą i przyjemną...
Mission Impossible znowu w kinach
Fani Toma Cruise’a nie mogli się doczekać na kontynuację słynnej serii. Do kin wchodzi najnowsza produkcja z serii misji niemożliwych do wykonania i jest to jej pierwsza część, zatem można być pewnym jej kontynuacji. Ale to nie jedyna nowość w najbliższych dniach. Zapraszamy na przegląd kinowego repertuaru.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat