Advertisement

Artykuły do tagu: nowość

Książka na weekend - inspektor Redfern powraca
Tym razem coś dla miłośników dobrego kryminału, a w świat zagadek zabiorą nas niekwestionowane mistrzynie suspensu – Hanna Greń i Anna Rozenberg. Taki zacny zestaw uzupełniamy propozycją z zupełnie innego gatunku, bo jest nią… książka kucharska. Bo z pewnością rozwiązywanie zagadek kryminalnych pobudzi apetyt.
Książka na weekend – powieści pełne emocji
Trzy propozycje, a każda z nich pełna mocnych wrażeń i emocji. Tak w skrócie można opisać proponowane dziś tytuły. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się nowa książka Ruth Ware, która znów przygotowała dla czytelników ciekawą historię kryminalną. Zapraszamy do lektury.
Kinowe nowości: Rycerze zodiaku i przygody Mario Bros.
Miłośnicy anime i kultowej gry "Mario Bros." z pewnością będą usatysfakcjonowani doborem repertuaru na najbliższe dni. W kinie Helios będzie można obejrzeć także najnowsze przygody trójki muszkieterów. Zapraszamy na przegląd kinowych nowości na najbliższy tydzień.
Książka na weekend - niesamowite historyczne ciekawostki
Ile to razy ktoś w towarzystwie zasypywał nas ciekawostkami z różnych dziedzin? Teraz sami możemy zaskoczyć towarzystwo i przywołać jedną z wielu zaprezentowanych w proponowanej dziś książce. A jako, że proponujemy zestaw trzech tytułów, to uzupełniamy całość opowieścią z nutą historii i powieścią obyczajową, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Książka na weekend – opowieść poruszająca temat autyzmu
Na ten weekend proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy ciekawą książkę dla osób, które mają w swoim otoczeniu dzieci ze spektrum autyzmu. To nie tylko ciekawa fabuła, ale też karty pracy dołączone przez autorkę. Do tego zestaw wzbogaciliśmy o mocny thriller i powieść gangsterską. Z pewnością jest w czym wybierać.
Piękna katastrofa, czyli romans na wielkim ekranie
Najbliższy tydzień będzie obfitował w kinowe premiery. A jako, że przed nami długi majowy weekend, to w propozycjach znalazły się zarówno filmy dla widzów dorosłych, jak i dla najmłodszych. Zapraszamy na przegląd kinowych nowości na najbliższe dni.
Książka na weekend - Piotr Langer powraca
Polecaliśmy już wiele tomów serii Remigiusza Mroza, które opisywały perypetie prawniczki Joanny Chyłki. Wśród wielu bohaterów najbardziej wyrazistym (i zarazem pełnym zła) był Piotr Langer, któremu autor poświęcił osobną powieść. Jednak poza nią mamy dwie równie ciekawe propozycje do zaczytania się na całego.
Nowa wersja Drakuli już w kinach
Wśród nowości kinowych na najbliższe dni znalazła się nowa odsłona historii o osławionym wampirze Drakuli, a dokładniej jego wiernego sługi - Renfielda. To film z doborową obsadą i Nocolasem Cagem w roli głównej. Równie ciekawie zapowiadają się inne kinowe nowości.
Książka na weekend - kryminał okiem sądowego patologa
Kolejny weekend wiosny proponujemy spędzić nie tylko z kryminałem, bo w tym tygodniu zestaw uzupełniają dwie powieści obyczajowe. Wiosna przecież kojarzy się z romantycznymi wieczorami.
Romantyczna historia o niepełnosprawności w polskim wydaniu
Wśród nowości kinowych na najbliższe dni znalazła się polska wersja francuskiego hitu, czyli romantyczna opowieść "Skołowani". Jednak najbliższy tydzień będzie obfitował w nowości i premierowe pokazy. Zapraszamy na przegląd tego co warto zobaczyć na dużym ekranie piotrkowskiego kina Helios.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat