Artykuły do tagu: kryminał

Książka na weekend - nowe kryminały z zaskakującym zaskoczeniem
Kryminał, którego zakończenie zaskakuje czytelnika, to cenna cecha tego typu książki. Dlatego też na najbliższy weekend proponujemy dwa kryminały, których finał nie jest wcale tak oczywisty, jak mogło by się wydawać. A dla przeciwwagi mamy też propozycję lekkiej książki obyczajowej o życiu chwilą.
Książka na weekend - zestaw kryminałów na jesień
Na jesienne wieczory tym razem polecamy serię kryminałów. Wartka fabuła i wiele punktów zwrotnych w akcji, to cechy, którymi charakteryzują się proponowane dziś książki. To powieści docenionych i nagradzanych już autorów i nikt nie powinien żałować, że po nie sięgnął w wolnej chwili.
Książka na weekend - Arsene Lupin powraca
Połowa października, okres już mocno jesienny sprzyja sięganiu po ciekawą lekturę. Jak zawsze mamy kilka propozycji na coraz dłuższe wieczory. Sięgniemy tym razem po klasykę, ale nie braknie też kryminału i propozycji nie tylko dla romantyków.
Wicedyrektor Chrobrego dał się nabrać
- To naprawdę kolosalna niespodzianka! Szedłem do auli na apel z okazji Dnia Nauczyciela, a okazało się, że trafiłem na swoje spotkanie autorskie – mówi wicedyrektor piotrkowskiego I LO Konrad Chęciński, który właśnie wydał swoją pierwszą książkę.
Książka na weekend – dramat podczas górskiej wyprawy
Jako, że nadal najpopularniejszym gatunkiem współczesnej literatury jest kryminał, to i tym razem wśród propozycji książkowych znalazła się pozycja z tego gatunku. Jednak coś dla siebie znajdą także amatorzy mocnych wrażeń podszytych adrenaliną. To za sprawą powieści opisującej dramat wyprawy na K2. Całość uzupełnia książka zawierająca mnóstwo ciekawostek i odpowiedzi na wiele ciekawych pytań.
Książka na weekend - czternasty tom przygód Joanny Chyłki
Na pierwszy październikowy weekend mamy coś dla fanów gwiazdy palestry – mecenas Joanny Chyłki. To czternasty tom jej przygód, zatytułowany „Egzekucja”. Ale znajdziecie też inne propozycje, jak choćby lekką powieść Joanny Tekieli, której akcja toczy się w schronisku, a bohaterami jest zmagające się z kryzysem w związku małżeństwo.
Książka na weekend - Wikingowie, detektywi i sielski obyczaj
Tym razem proponujemy dla każdego coś dobrego. Trzy różne gatunki i aż cztery książki do przeczytania w wolnym czasie. Na długie jesienne wieczory będzie jak znalazł.
Książka na weekend - nowa powieść Remigiusza Mroza i ciekawostki o genach
W tym tygodniu proponujemy nową powieść Remigiusza Mroza. I choć autor niebawem odda w nasze ręce nowy tom z przygodami Joanny Chyłki, to warto sięgnąć i po tę pozycję. Tym bardziej, że nie jest powiązana z innymi seriami najbardziej poczytnego autora w Polsce. Poza tym proponujemy też inny kryminał, który wyzwoli w czytelniku żyłkę detektywa. A na dokładkę mamy też naszpikowaną ciekawostkami książkę o… genach.
Książka na weekend – kryminał o handlu ludźmi. Udany debiut pracownicy UJK
Nie zdarza się często, że debiutujący na rynku autor od razu zyskuje pozytywne recenzje uznanych pisarzy w branży. A tak stało się w przypadku Joanny Dulewicz, która pracę naukową na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego połączyła z pisaniem kryminałów. Ale to nie jedyna propozycja na ten weekend, bo mamy też nową pozycję Bartosza Szczygielskiego i coś dla miłośników gatunku fantasy – powieść Grzegorza Bobina.
Książka na weekend – kryminalny debiut i powieść o mafii
Wśród wakacyjnych propozycji znalazł się tym razem kryminał debiutującej na rynku Anny Rozenberg, obyczajowa książka nie tylko dla pań oraz thriller oparty o historie skruszonych mafiozów i świadków koronnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat