Advertisement

Artykuły do tagu: kryminał

Książka na weekend - inspektor Redfern powraca
Tym razem coś dla miłośników dobrego kryminału, a w świat zagadek zabiorą nas niekwestionowane mistrzynie suspensu – Hanna Greń i Anna Rozenberg. Taki zacny zestaw uzupełniamy propozycją z zupełnie innego gatunku, bo jest nią… książka kucharska. Bo z pewnością rozwiązywanie zagadek kryminalnych pobudzi apetyt.
Książka na weekend – romans i wznowienie udanego kryminału
Tym razem wrażeń nikomu nie zabraknie. Na świąteczny weekend polecamy zarówno dobry kryminał (to wspomniane wznowienie powieści Marka Stelara), jak i powieść obyczajową, która pozwoli uwierzyć, że romantycy istnieją. Mamy też propozycję dla tych, którzy uwielbiają historie związane z polską monarchią.
Książka na weekend – kryminały i komedia na Prima Aprilis
Jak przystało na dzień pełen żartów i zabawnych sytuacji przygotowaliśmy także odpowiednią propozycję książkową. Jest nią komedia kryminalna, ale przede wszystkim polecamy dziś dwa świetne tytuły, z którymi nie będziecie się nudzić. Oba kryminały były prezentowane w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
Książka na weekend - kolejna część serii „Echo” Marcela Mossa
Tym razem proponujemy zestaw, w którym dla każdego znajdzie się coś dobrego. Trzy różne historie i trzy książki do przeczytania w wolnym czasie. Na ostatnie weekendy zimy będzie jak znalazł.
Książka na weekend - kryminał i opowieści o historii
W tym tygodniu proponujemy najnowszy kryminał jednego z najbardziej popularnych polskich pisarzy ostatniej dekady – Roberta Małeckiego. Jest to zarazem początek nowej serii tego autora. Zestaw uzupełnia książka nawiązująca do II wojny światowej i historii Anny Frank. Trzecia propozycja też posiada wątek wojenny, ale dotyczący wojny w Wietnamie. Zarazem jest to propozycja dla miłośników „małego z pianką”. Ciekawostek i emocji w tym zestawie nie braknie.
Książka na weekend - czy każdy powinien mieć dostęp do broni…?
Pierwszy weekend lutego proponujemy spędzić z książkami, które podczas czytania będą nas kusić by obgryzać paznokcie. Będą zapierać dech przy pochłanianiu kolejnych stron, bo… są wciągające i to wyjątkowo mocno. Dlatego też zestaw uzupełniamy propozycją powieści obyczajowej, choć i ona może być „książką na jeden wieczór”.
Książka na weekend - kryminał twórcy „Ekstradycji”
Na ten weekend polecamy coś szczególnego, dla miłośników serialu „Ekstradycja” i nie tylko. To powieść autora scenariusza do tego kultowego serialu. A kto fascynuje się pracą śledczych i uwielbia kryminały, ten z pewnością nie będzie mógł się oderwać od kolejnej naszej propozycji. Dlatego, by wyrównać nieco ciężar gatunkowy, zestaw uzupełniamy tym razem powieścią obyczajową.
Książka na weekend – co gdyby pandemia nigdy nie ustała?
Tym razem prezentujemy zestaw trzech książek trzymających w napięciu. Pierwsza z propozycji to coś z gatunku political-fiction z elementami kryminału. Bo czy zastanawialiście się, jak przebiegałoby śledztwo, gdyby nadal trwała pandemia? A do tego rządy zamieniałyby się w mordercze reżimy? Druga z propozycji to fascynujący i wciągający thriller psychologiczny. A do tego zestawu dorzucamy jeszcze powieść obyczajową.
Książka na weekend - historia niedźwiedzia, który był żołnierzem
Tym razem proponujemy zestaw trzech różnych gatunkowo książek. W zestawie na najbliższe wolne dni proponujemy odrobinę historii II wojny światowej, kryminał i poradnik. Może okazać się idealny dla każdego, kto chce wytrwać w noworocznych postanowieniach.
Książka na weekend – mroczny kryminał na grudniowy weekend
Tym razem coś dla miłośników detektywistycznych zagadek. Dwie książki z poruszającymi historiami, które pozwolą z zapartym tchem brnąć przez kolejne strony opisanych historii. Aby zbalansować ten ciężar gatunkowy proponujemy także coś lekkiego, w postaci powieści obyczajowej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat