Reklama

Artykuły do tagu: kryminał

Książka na weekend - Robert Małecki wraca z mocnym kryminałem
Na kolejny weekend proponujemy sporą dawkę emocji i zagadek do rozwiązania. Wiele z nich przygotował zarówno Robert Małecki, jak i Michał Śmielak. Ich najnowsze książki gwarantują kilka wieczorów z kryminalnymi łamigłówkami. Zestaw uzupełnia zabawnie opowiedziana historia trzech kobiet, którą przygotowała Danuta Noszczyńska. Ale po kolei...
Książka na weekend - Wpadka roku
W tym tygodniu mamy prawdziwy miks gatunków. By w długi majowy weekend każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego też proponujemy coś z z humorem dla miłośników literatury obyczajowej, a do tego proponujemy powieść o Wikingach oraz trzymający w napięciu kryminał.
Książka na weekend - a może by tak wyjechać w Bieszczady?
Na ten weekend proponujemy trzy różne książki. Jedna z nich jest skierowana do tych, którzy kochają góry i spacery górskimi szlakami. Druga to kryminał, w którym czeka na nas kryminalna zagadka do rozwiązania. A trzecia to klasyczny romans, czyli historia o miłości i nie tylko.
Książka na weekend - opowieści z dreszczykiem i serialowy hit w wydaniu książkowym
Na świąteczny weekend proponujemy dwie opowieści z dreszczykiem. To opowieść o ślubie, który zamienił się w koszmar oraz historia o tym, że puszczona w świat plotka może ranić niczym pocisk. Zestaw propozycji uzupełnia książka, na podstawie której na platformie Apple TV powstał serial z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej.
Książka na weekend - inspektor David Redfern powraca
Tradycyjnie już proponujemy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału i… kryminału. Przygotowaliśmy zestaw, przy którym nikt nie będzie się nudził, a wyobraźnia będzie pracować szukając rozwiązania stworzonej przez autorów intrygi.
Książka na weekend - kryminalne nowości na wiosnę
Jak wynika z danych piotrkowskiej Mediateki, najchętniej czytanymi gatunkami książek w Piotrkowie są powieści erotyczne i kryminały. W oczekiwaniu na te pierwsze przedstawiamy nowe kryminały rodzimych autorów. Co nowego znajdziemy w księgarniach, a po co zdecydowanie warto sięgnąć?
Książka na weekend - kryminalny debiut Anny Górnej
Na ten weekend polecamy przede wszystkim bardzo udany literacki debiut w kategorii kryminału. To powieść prawniczki Anny Górnej. Czy uda jej się dojść do takiej pozycji, jaką osiągnął inny piszący prawnik Remigiusz Mróz? Jest na to spora szansa. Zestaw, jak zawsze, składa się z trzech propozycji, dlatego polecamy zapoznać się z każdą z nich.
Książka na weekend - zbrodnia na końcu Polski
Tytułowa zbrodnia dotyczy jednej z proponowanych na ten tydzień książek, a dokładniej powieści „Skrucha” Marka Stelara. Jednak poza kryminałem proponujemy też dwie powieści mówiące o miłości. Jedna z nich opowiada o uczuciu, które rodzi się na szpitalnych korytarzach i jest to, jak na polskie warunki, nowoczesna miłość...
Książka na weekend - Tajemnica Gór Sowich Remigiusza Mroza
Dziś prezentujemy najnowszą książkę Remigiusza Mroza, która jeszcze przed premierą osiągnęła rekordowe zainteresowanie w przedsprzedaży i trafiła na listy najlepiej sprzedających się książek. Czytelnicy zawierzyli w ciemno autorowi, że i tym razem będzie ich trzymał w napięciu dozując emocje. Poza tą nowością proponujemy też ciekawy kryminał Hanny Greń i powieść historyczną o miłości dwojga ludzi w wojennych realiach, do tego ludzi z różnych stron barykady.
Książka na weekend - biograficzna historia dla fanów tenisa
Na ten weekend proponujemy mocno zróżnicowany zestaw książek. Od historii ojca tenisowych mistrzyń - Sereny i Venus Williams, poprzez poruszającą obozową opowieść dla czytelników o mocnych nerwach po obyczajową powieść o sile rodzinnej i przyjacielskiej miłości.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat