Advertisement

Artykuły do tagu: poradnik

Jak przechowywać znicze w domu przed zaniesieniem ich na cmentarz?
Znicze to symbol nie tylko pamięci o naszych bliskich zmarłych. W Polsce tradycja ich palenia na grobach sięga wieków. Wielu z nas dba o to, aby na grobach naszych bliskich zawsze paliły się piękne znicze. Jednak, aby prezentowały się one estetycznie i przez długi czas były w dobrym stanie, warto pamiętać o kilku praktycznych poradach dotyczących ich przechowywania w domu przed zaniesieniem na cmentarz.
Rozwój osobisty – od czego zacząć? Poradnik
Samorozwój to niezwykle ważna część życia każdego z nas. To właśnie w ten sposób jesteś w stanie udoskonalić swoje umiejętności, zdobyć nową wiedzę, rozwinąć się i zwiększyć swoje możliwości. Wszystkie te działania pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele i polepszyć jakość swojego życia. Z tych właśnie powodów warto zainwestować w rozwój osobisty. Od czego zacząć jednak swoją przygodę? Jak się przygotować, by zrealizować swój cel? Sprawdź ten poradnik i postaw na efektywny samorozwój już teraz!
Książka na weekend - historia niedźwiedzia, który był żołnierzem
Tym razem proponujemy zestaw trzech różnych gatunkowo książek. W zestawie na najbliższe wolne dni proponujemy odrobinę historii II wojny światowej, kryminał i poradnik. Może okazać się idealny dla każdego, kto chce wytrwać w noworocznych postanowieniach.
Książka na weekend - biografia byłego prezydenta
Tym razem odetchniemy nieco od kryminałów, choć w propozycjach znajdziecie powieść trzymającą w napięciu. Poza nią proponujemy wyjątkową biografię byłego prezydenta – Lecha Wałęsy, w której nie brakuje ciekawostek i żartów. Zestaw uzupełnia poradnik dotyczący pracy nad związkiem, bo według autora sama miłość to nie wszystko.
Kodeks Agenta PRO pokazuje, jak wprowadzać najlepsze praktyki branży nieruchomości
„Dlaczego po pierwszym kontakcie klient znika i nigdy nie wraca? Co takiego robi konkurencja, że skutecznie przyciąga zainteresowanych?” – takie pytania zadają sobie agenci nieruchomości, którzy chcą być skuteczniejsi w swojej pracy. Otodom postanowił im doradzić, jak mogą skuteczniej działać tworząc Kodeks Agenta PRO.
Dekoracje wielkanocne – jakie kwiaty na Wielkanoc?
Wielkanoc to coroczne święto, które jest najstarszym i najważniejszym wydarzeniem w religijnym kalendarzu chrześcijańskim. Celebruje ono mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa i jest przy tym świętem ruchomym. Przypada na koniec marca lub kwiecień, co w praktyce oznacza w pełni wiosenny okres. Z tego względu wszelkie dekoracje wielkanocne to zwykle kolorowe i radosne ozdoby, w tym także typowe dla tego okresu kwiaty. Kompozycje wielkanocne można kupić gotowe lub też zdecydować się na własną wariację z wykorzystaniem wybranych roślin. Co więc najlepiej sprawdzi się na wielkanocnym stole? Podpowiadamy!
Lampy do łazienki – 5 pomysłów na oświetlenie łazienki! Zainspiruj się
Urządzanie mieszkania to niełatwy proces. Szczególnie moment wyboru wyposażenia może przysporzyć wielu problemów. Nic dziwnego, skoro na rynku istnieje tak wiele produktów o różnej stylistyce, spośród których ciężko wybrać idealny. Podobnie sprawa ma się z oświetleniem do łazienki. Tutaj również możemy przebierać spośród setek propozycji i mieć problem z wyborem. Warto więc najpierw zastanowić się nad stylem, który nasza łazienka ma prezentować. W ten sposób zawęzimy wybór, dzięki czemu łatwiej będzie dokonać odpowiedniego zakupu. Można też skorzystać z naszych inspiracji! Przedstawiamy 5 ciekawych pomysłów na oświetlenie sufitu w łazience!
Książka na weekend - Masterton, odkryj go na nowo
Blisko 40 lat po pierwszej publikacji powieść „Ikon” Grahama Mastertona ukazała się ponownie, dzięki wydawnictwu Replika. Warto wrócić do opisanych historii, bo mimo upływu lat są nadal aktualne. Jednak sięgając po nowości wydawnicze nie można przejść obojętnie obok nowej książki Agnieszki Jeż, która upodobała sobie miłosne historie i konsekwentnie osadza je w realiach II wojny światowej. Tak jest i tym razem. Dlatego jako trzecią książkę, polecamy tym razem ciekawy poradnik dotyczący… stresu.
Autorski wieczór Jolanty Kopeć
W niedzielny wieczór w Restauracji Staromiejskiej odbył się wieczór autorski Jolanty Kopeć, autorki książki "W dwa wieczory do siebie".
Poradnik, jakiego jeszcze nie było: piotrkowska urzędniczka wydała książkę.
Do niedawna znana głównie jako specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczniczka, pracownica Urzędu Miasta. A od dwóch tygodni także jako pisarka.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat