Advertisement

Artykuły do tagu: Helios

Trzy premiery w kinie Helios
Na ekrany piotrkowskiego kina Helios wchodzą trzy nowe filmy, w tym nowa produkcja w reżyserii Agnieszki Holland, dramat "Zielona Granica". Poza tym coś dla siebie wybiorą także ci, którzy przed dużym ekranem wolą się pośmiać, a nawet przestraszyć. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem na najbliższe dni.
Kolejna część filmu „Teściowie” przedpremierowo już w weekend
Pierwsza część tej polskiej komedii przyciągnęła przed ekrany kin nie tylko fanów Baranovskiego, odgrywającego rolę lidera weselnej kapeli. Film ze świetną obsadą otrzymał sporo pozytywnych recenzji, a najlepszą była… frekwencja i popularność w serwisach streamingowych. Pora zatem na kontynuację.
O psie, który znów pojedzie koleją
Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby tej słynnej historii. Na ekrany kin wchodzi właśnie nowa wersja tej opowieści,w dodatku jest to film polskiej produkcji. Ale nie jest to jedyna nowość, jaką na końcówkę wakacji zaplanowano w piotrkowskim kinie „Helios”. Zapraszamy na przegląd premier najbliższego tygodnia.
Kolejny komiksowy bohater trafia na duży ekran
Tym razem to niebieski chrabąszcz stał się bohaterem filmu. Jest wytworem tej samej stajni komiksowej co Batman i Superman, czyli DC Comics. Ale to nie jedyna nowość, jaka czeka na nas w najbliższym tygodniu w salach piotrkowskiego kina Helios. Zapraszamy na przegląd premier.
Już w piątek maraton horrorów
W piątek 18 sierpnia, kino Helios zaprasza na kolejną wakacyjną noc z horrorami.
Szybkie samochody znów na ekranach kin
Kto już tęskni za szybkimi autami, jakie można było oglądać w dziesiątej części sagi „Szybcy i wściekli”, ten z pewnością wybierze się na ten film. Oparty na faktach i nawiązujący do kultowej gry komputerowej film wchodzi właśnie na ekrany piotrkowskiego kina Helios. A co jeszcze w nowościach na najbliższy tydzień?
Nawiedzony dwór czeka na widzów
Chcący przywołać byty z zaświatów mieszkańcy pewnego dworu wciągają w opowieść widzów spragnionych emocji. Wspomniany już nawiedzony dwór przyciąga jednak…, ale nie będziemy zdradzać najciekawszego. Jeśli jesteście ciekawi przekonacie się na sali kinowej w piotrkowskim kinie „Helios”. A co jeszcze czeka na nas wśród proponowanych nowości?
O broni jądrowej w czasach II wojny światowej
Historia II wojny światowej przedstawiona w najnowszej produkcji kinowej przyciągnęła do kin już wielu krytyków. Tera pora na widzów, dla których wśród nowości filmowych znajduje się nieco więcej propozycji. Zapraszamy na przegląd kinowych nowości na najbliższy tydzień.
Barbie chce podbić serca kinomaniaków
Jedna z najpopularniejszych lalek dla dzieci nadal króluje w showbiznesie. Po komiksach i animowanych bajkach przyszła pora na wejście na kinowe ekrany. A w rolach głównych gwiazdy Hollywood. Zapraszamy na przegląd kinowych nowości, bo poza Barbie i Kenem Helios szykuje na swoich ekranach sporo ciekawych projekcji.
Mission Impossible znowu w kinach
Fani Toma Cruise’a nie mogli się doczekać na kontynuację słynnej serii. Do kin wchodzi najnowsza produkcja z serii misji niemożliwych do wykonania i jest to jej pierwsza część, zatem można być pewnym jej kontynuacji. Ale to nie jedyna nowość w najbliższych dniach. Zapraszamy na przegląd kinowego repertuaru.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat