artykuł sponsorowany

Nowości w kinie Helios na święta

Czwartek, 28 marca 2024
Klasyki kina w kolejnych odsłonach, premiery nowości filmowych czekają kinomanów w piotrkowskim kinie Helios. Przedpremiera "Pogromcy duchów: Imperium Lodu" zmrozi krew w żyłach fanów przygód ekipy z nowojorskiej remizy strażackiej. Premiera "Godzilla i Kong: Nowe imperium" zabierze nas w świat tajemnic Wyspy Czaszki i zamieszkujących ich potworów. O trudach życia w nieswoim ciele, będzie można zobaczyć w filmie "Kobieta z..." w ramach Kina Konesera.
materiały prasowe / kadr z filmu materiały prasowe / kadr z filmu

PRZEDPREMIERA

 

Pogromcy duchów: Imperium Lodu. Po wydarzeniach z poprzedniej części („Pogromcy duchów. Dziedzictwo”) rodzina Spenglerów przenosi się do kultowej nowojorskiej remizy strażackiej i rozpoczyna współpracę z oryginalnymi Pogromcami Duchów, którzy opracowali ściśle tajne laboratorium badawcze i przenieśli niszczenie duchów na wyższy poziom. Kiedy odkrycie starożytnego artefaktu uwolni złą moc, nowi i starzy Pogromcy Duchów zostaną poddani próbie i muszą zrobić wszystko, aby uratować świat przed drugą epoką lodowcową.

 

 

PREMIERA

 

Godzilla i Kong: Nowe imperium Walka gigantów trwa!. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

 

 

POZOSTAŁY REPERTUAR

 

W najbliższych dniach kino Helios w Piotrkowie zaprasza także na seanse w ramach cyklów Kultura Dostępna "Akademia Pana Kleksa" oraz Kino Konesera "Kobieta z...". Warto zwrócić też uwagę na tytuły, które w repertuarze są już od jakiegoś czasu: "Budda. Dzieciak '98", "Diuna: Część druga", "Gdy rodzi się zło", "Kung Fu Panda 4", "Tylko nie ty" oraz "Za duży na bajki".

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat