Grand Prix dla akrobatów z Jaskółczyna
W Hali Arena w Gdyni odbył się 22 kwietnia XII Międzynarodowy Festiwal Formacji Akrobatycznych GIM-SHOW o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni. To największa w Polsce impreza amatorskich formacji gimnastycznych, co roku bierze w niej udział ponad 500 uczestników w wieku 6-19 lat.
„Ale, ale Aleksandra” na Dniach Woli Krzysztoporskiej
Gwiazdą tegorocznych Dni Woli Krzysztoporskiej będzie zespół Andre, znany chociażby z takiego hitu, jak „Ale, ale Aleksandra”. Święto Gminy, na które zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury, odbędzie się 4 czerwca.
Propozycja na majowy weekend, ale nie tylko
To doskonała propozycja dla tych którzy planują swój majowy weekend. Edukacja i zabawa z wielką gotówką w tle.
Zakończyła się gala finałowa VI konkursu poetycko-literackiego "Piszę sercem i sercem maluję". W sali widowiskowego w siedzibie stowarzyszenia Busola przy ul. Sienkiewicza spotkali się czwarto-, piąto- i szóstoklasiści nie tylko z piotrkowskich, ale także powiatowych szkół.
Jazz powraca. W sobotę koncert
Koncertem z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu rozpocznie się w Piotrkowie VII sezon Old Town Jazz w Piotrkowie Trybunalskim.
Kameralnie w Muzeum
25.04.2017 07:28
Kameralnie w Muzeum
W miniona niedzielę odbył się drugi koncert w ramach XLVIII Dni Muzyki Kameralnej. Słuchacze mogli wysłuchać m.in. kompozycji Mendelssohna i Piazzolli w wykonaniu uznanych artystów tworzących formację "Vivotrio": Robert Fender - wiolonczela, Magdalena Kling - Fender - skrzypce, Katarzyna Kling – fortepian.
Jubileuszowy wernisaż Elżbiety Makagon
Kilkadziesiąt osób, przyjaciele, znajomi i sympatycy talentu Elżbiety Makagon, wzięło udział w sobotnim wernisażu, zorganizowanym w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury z okazji 40-lecia pracy twórczej artystki. Był okolicznościowy tort, kwiaty oraz mnóstwo życzeń dla jubilatki. Jak na wernisaż przystało nie zabrakło również przeglądu ostatnich prac artystki, wśród których obok obrazów malowanych na jedwabiu znalazły się także projektowane przez nią zabawki i anioły.
Powiatowy Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych
W Wolborskim Centrum Kultury odbył się kolejny już Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów. Młodzi artyści reprezentowali 10 gmin powiatu piotrkowskiego.
Klub seniora z wystawą
20 kwietnia  w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) odbyło się otwarcie wystawy pt. "Piotrków wielowyznaniowy". Wystawę stworzono z prac członków warsztatów fotograficznych, działających w OEA w ramach Klubu Seniora. Uczestnicy warsztatów postanowili zanurzyć się w historię naszego miasta, które posiada wielowarstwową i wielokulturową duszę.
Zapraszają na Dzień Tańca
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie zaprasza 28 kwietnia o godz. 17.00 na Dzień Tańca. Tego dnia uczestnicy warsztatów tanecznych w Ośrodku, czyli dzieci, młodzież i seniorzy zaprezentują taniec współczesny, walc wiedeński, cha-cha-cha, hip-hop, disco, rock and roll, bachatę, a także stroje taneczne.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc