Szkoła Tańca Jast z 15 medalami
W minioną niedzielę (19 marca) tancerze ze Szkoły Tańca Jast brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra. Piotrkowską szkołę reprezentowała silna grupa ponad stu zawodników. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Zgromadziła ponad 700 solistów i 90 zespołów tanecznych z czołówki tanecznej Polski.
Kosmoloty w kinie Helios
17 godzin temu, 09:32
Kosmoloty w kinie Helios
W kinie Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków Kosmolotów.
Śpiewali piosenki Jantar i Meca
Ponad 100 młodych artystów mogło pochwalić się swoim talentem podczas VI Przeglądu Piosenki Anny Jantar i Bogusława Meca zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Woli Krzysztoporskiej.
Pożegnali zimę, przywitali wiosnę
21 marca skończyła się astronomiczna zima i rozpoczęła wiosna. Zgodnie z tradycją dzieci ze świetlic artystycznych MOK, jak co roku pożegnały zimę i przywitały wiosnę.
W Moszczenicy śpiewali Osiecką
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka odbył się koncert „Śpiewamy Osiecką”. Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zaprezentowali swoje pomysły na wykonanie piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej. Serca widowni podbili najmłodsi uczniowie, z klasy Ia.
Maraton Grozy w kinie Helios!
24 marca w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach MARATON GROZY, a w jego ramach - aż DWIE znakomite premiery: „Baba Jaga” oraz „Lokatorzy”! Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć…
Rockowy piątek w Piotrkowie
Najpierw pokaz filmu "Jarocin, po co wolność", potem koncerty trzech piotrkowskich zespołów rockowych i impreza w klubie Sejf - tak można było spędzić piątkowy wieczór i noc w naszym mieście.
Zespół Oreada zwycięzcą 42. Yapy
W miniony weekend zespół Oreada z Woli Moszczenickiej zdobył pierwszą nagrodę podczas 42. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej Yapa w Łodzi. Grupa w sobotnim konkursie zaprezentowała dwie autorskie kompozycje: „Legendę o wiecznej miłości” – inspirowaną legendą o wodospadzie Kamieńczyka oraz „Południcę” – utwór o słowiańskim demonie.
Film o prawdziwej miłości -
Bella, błyskotliwa, piękna i niezależna młoda kobieta, szukając zaginionego ojca, trafia do ponurego zamku… "Piękna
i Bestia" - fabularna adaptacja klasycznej animacji Disneya, zachwyca Widzów na całym świecie. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse tego bajkowego filmu już od najbliższego piątku, 17 marca!
Msza Trydencka tym razem u Fary
Od marca msze święte w klasycznym rycie odbywać się będą w kościele pw. św. Jakuba Apostoła przy ulicy Krakowskie Przedmieście 2. Kolejna w sobotę 18 marca o 19.30.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc