Advertisement
Książka na weekend – powieść detektywistyczna dla najmłodszych
Na coraz chłodniejsze wieczory polecamy coś dla każdego pokolenia. Najmłodsi znajdą w proponowanym dziś zestawie powieść detektywistyczną, starszym czytelnikom polecamy powieść osadzoną w realiach II wojny światowej, a zestaw uzupełniamy książką pełną ciekawostek o fobiach i maniach. Ale po kolei...
Książka na weekend – co złego może się stać, gdy z nieba leje się żar?
Tradycyjnie już proponujemy trzy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału, ale też powieści obyczajowej oraz poradników. Jak zawsze, proponujemy gorące nowości wydawnicze.
Książka na weekend – jak bardzo miłość może zaślepić człowieka?
Zaślepieni miłością ludzie są w stanie wytrzymać i przetrwać wiele. Podobnie, jak bohaterka jednej z polecanych dziś książek. Ale w końcu i ona powie „dość”. Zestaw propozycji dopełnia obyczajowa historia osadzona w czasach powojennych oraz opowieść matki, zarazem poradnik dla rodziców – jak radzić sobie z depresją dziecka.
Kolejna część filmu „Teściowie” przedpremierowo już w weekend
Pierwsza część tej polskiej komedii przyciągnęła przed ekrany kin nie tylko fanów Baranovskiego, odgrywającego rolę lidera weselnej kapeli. Film ze świetną obsadą otrzymał sporo pozytywnych recenzji, a najlepszą była… frekwencja i popularność w serwisach streamingowych. Pora zatem na kontynuację.
Wyjątkowy wykład o historii i tradycjach Polaków żyjących w epoce Aleksandra Fredry
W niedzielne popołudnie (28.08.2023 r.) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbył się wykład historyczny pt. "Historia, styl, tradycje oraz styl ubioru Polaków żyjących w epoce Aleksandra Fredry".
Książka na weekend – nowy thriller Bartosza Szczygielskiego
W tym tygodniu prezentujemy nie tylko trzymający w napięciu i niepewności thriller, ale też dwa klasyki. Są nimi powieść brytyjskiego pisarza Thomasa Hardy’ego oraz dobrze znana opowiastka dla najmłodszych, mówiąca o perypetiach dwójki sąsiadów – Pawła i Gawła.
O psie, który znów pojedzie koleją
Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby tej słynnej historii. Na ekrany kin wchodzi właśnie nowa wersja tej opowieści,w dodatku jest to film polskiej produkcji. Ale nie jest to jedyna nowość, jaką na końcówkę wakacji zaplanowano w piotrkowskim kinie „Helios”. Zapraszamy na przegląd premier najbliższego tygodnia.
Książka na weekend – nowy kryminał Hanny Greń
Na ten weekend polecamy zestaw składający się z kryminału i powieści obyczajowych, bowiem poza wspomnianą w tytule powieścią polskiej Agaty Christie polecamy też coś z lżejszą fabułą. To powieści Sylwii Kubik i Sandry Stawińskiej.
Kolejny komiksowy bohater trafia na duży ekran
Tym razem to niebieski chrabąszcz stał się bohaterem filmu. Jest wytworem tej samej stajni komiksowej co Batman i Superman, czyli DC Comics. Ale to nie jedyna nowość, jaka czeka na nas w najbliższym tygodniu w salach piotrkowskiego kina Helios. Zapraszamy na przegląd premier.
Już w piątek maraton horrorów
W piątek 18 sierpnia, kino Helios zaprasza na kolejną wakacyjną noc z horrorami.

Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat