Jedyny seans
W środę (1 marca) o godzinie 18.00 w Kinie Helios odbędzie się jedyny seans filmu „Jackie”. Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane.
Seksowny Dzień Kobiet w Sejfie
Na wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet piotrkowski klub Sejf zaprasza już 3 marca. Specjalnie dla pań wystąpi męski zespół taneczny Army of Lovers.
Podopieczni piotrkowskiego MOK z nagrodami
Po raz kolejny nasi podopieczni MOK w Piotrkowie zdobyli szereg nagród w XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Z górki na pazurki - moje ferie", którego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku.
Koncert karnawałowy na UJK
Zapraszamy na koncert karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 lutego 2017 w auli budynku „A” Filii UJK o godz. 16.00. W koncercie wezmą udział zespoły kameralne (m.in kwartet smyczkowy i saksofonowy), duety złożone z uczniów i nauczycieli, Piotrkowska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie.
Spotkanie z Barbarą Gajewską w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Gajewską połączone z promocją tomiku poezji "Porwał mnie księżyc".
Kreatywni zapraszają na warsztaty fotograficzne
Stowarzyszenie Fotograficzne "Kreatywni" zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne. Warsztaty poprowadzi Tomasz Soliński a asystować mu będzie fotograf z Izraela Inbal Or-Lev. Tym razem tematem oprócz portretu w studio będzie również portret w plenerze z wykorzystaniem lamp reporterskich oraz modyfikatorów.
Kowal, Koń i Mucha to bohaterowie spektaklu dla dzieci „Opowieści z imbryka”, którego premiera odbyła się w niedzielę, 19 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Twórcą scenicznej bajki jest „Grupa otwarta”, czyli nowy teatralny projekt, tworzony przez grono znanych piotrkowskich artystów. Premierowe przedstawienie obejrzało kilkuset najmłodszych piotrkowian.
70. rocznica śmierci „Warszyca”
19 lutego w Radomsku odbędą się uroczystości upamiętniające gen. Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”. Wystąpi m.in. Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.
Warsztaty „Śladami Andy Warhola”
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.
Wielkie przeboje na żywo - koncert Prezesa w Piotrkowie
Wielkie przeboje muzyki popularnej na żywo wykona Prezes Zarządu. Tak nazywa się młoda formacja rockowa, która w piątek wystąpi w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc