Artykuły do tagu: Gajda

Radny Gajda miał wypadek
Podczas wykonywania obowiązków służbowych Piotr Gajda uległ wypadkowi i trafił do szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, do zdarzenia doszło w środę (24.11) na cmentarzu prawosławnym, gdzie radny został ranny w brzuch.
13.05.2019 07:51
Kiedy Interakcje?
Bodaj najbardziej kontrowersyjna impreza kulturalna organizowana w Piotrkowie w tym roku nie odbędzie się w maju. A kiedy?
Polska Fair Play ma pełnomocnika na Łódzkie
Na polskiej scenie politycznej powstają kolejne partie i ugrupowania, które zamierzają wystawić listy w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na uruchomienie projektu pod nazwą "Polska Fair Play" zdecydował się prawnik, ekonomista i publicysta Robert Gwiazdowski. Nowy ruch wybrał też swojego przedstawiciela w województwie łódzkim, który będzie tworzył jego struktury w regionie. Został nim Radosław Gajda, b. radny wojewódzki z ramienia PiS i przewodniczący RM w Zgierzu. Ostatnio działał w "Bezpartyjnych Samorządowcach".
Radni „dietetyczni” na liście Piotra Gajdy
Radny PiS Piotr Gajda tworzy listę „radnych dietetycznych, na której będzie umieszczał tych rajców, którzy biorą diety za posiedzenia na komisjach, w których nie uczestniczą lub przebywają tam bardzo krótko. Samorządowiec podczas III sesji Rady Miasta wspomniał o kilku kandydatach, którzy znajdą się na jego liście.
Piotrkowski radny apeluje: nie kupujcie głosów
Piotrkowska Rada Miasta zebrała się na prawdopodobnie przedostatniej sesji w kadencji 2014-2018. Środowe obrady (26.09) przebiegały szybko i sprawnie, bowiem radni przegłosowali kilkanaście uchwał w ciągu 10 minut. Na zakończenie radny PiS Piotr Gajda zaapelował do kandydatów: nie kupujcie głosów.
Grand Prix Biennale Sztuki dla Piotra Kotlickiego
Pochodzący z Piotrkowa Piotr Kotlicki otrzymał Grand Prix IV Piotrkowskiego Biennale Sztuki jakie podsumowano w piątek 23 czerwca w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie. Do konkursu zgłoszono ok. 700 prac!
Starcie radnych w
- Krzysztof Chojniak nie reprezentuje prawicy. To prezydent władzy i pieniędzy - radny Prawa i Sprawiedliwości Piotr Gajda nie szczędził na antenie Strefy FM słów krytyki wobec prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. "Dostało się" także koalicyjnym rajcom. - Są radni, którzy siedzą cicho i czerpią z tego określone korzyści - mówił Gajda.
Wspomnienie o Januszu Dybkowskim
„Janusz Kazimierz Dybkowski. Potret niepokorny” to tytuł książki autorstwa Marka Gajdy. W niedzielę w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbyło się spotkanie z autorem, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.
Król Zygmunt i królowa Bona po raz kolejny zawitają do Piotrkowa
Królowie w Piotrkowie – czyli Piotrków królewski” to wyjątkowa wystawa która otwarta będzie w niedzielę 4 października w muzeum. Na ekspozycji zobaczyć można zbiory których w Piotrkowie jeszcze nie pokazywano.
ODA: Urodzinowa wystawa Gajdy rozpoczęta
W piątkowy wieczór w galeriach Ośrodka Działań Artystycznych rozpoczęła się jubileuszowa, bo związana z 60. urodzinami, wystawa Stanisława Piotra Gajdy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat