Advertisement

Artykuły do tagu: konferencja

Energia dla Wsi - nabór wniosków trwa
Wciąż można składać wnioski o dofinasowanie z programu Energia dla Wsi. Celem tego projektu jest zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii na terenach wiejskich.
Zadbają o dzieci poprzez interaktywne gry
Regionalne Centrum Pomocy Społecznej w Łodzi przedstawiło interaktywny projekt 'Otwórz się na pomoc' podczas konferencji zorganizowanej w ZSP nr 1 w Piotrkowie. Program składa się z interaktywnych gier online dotyczących tematyki zdrowia psychicznego, przemocy oraz uzależnień.
Koalicja Obywatelska rozpoczęła w Piotrkowie zbieranie podpisów, aby zarejestrować swoją listę wyborczą. Zorganizowano z tej okazji briefing prasowy, którego tematem była Akademia Piotrkowska.
Pokazali zamek w pełnej krasie
Na początku czerwca do Wolborza po 300 latach powrócił zamek. Mowa oczywiście o odlewie z brązu, czyli rekonstrukcji budowli, która przed wiekami górowała nad miastem. Teraz zaprezentowano także wizualizację jak obiekt mógł wyglądać w pełnej krasie. Władze Wolborza zaprosiły przy tej okazji na konferencję naukową.
Czeki wręczone. Czas na budowę hal
Sześć nowych hal z programu Olimpia powstanie w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Jedna z nich wybudowana będzie przy Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Właśnie w tym miejscu posłanka PiS Małgorzata Janowska oraz wiceminister sportu i turystyki Arkadiusz Czartoryski wręczyli symboliczne czeki z przyznanym przez rząd dofinansowaniem.
Poznaj uroki nadpilicznych terenów
O wartościach przyrodniczych Środkowego Nadpilicza na przestrzeni wieków będą rozmawiać uczestnicy konferencji popularno-naukowej w świetlicy w Dąbrowie nad Czarną, którą zaplanowano na sobotę (15.07.2023). Udział w niej, może wziąć każdy, do czego zachęcają władze gminy Aleksandrów.
Przypilnujesz mi wyborów?...
… to ogólnopolska akcja, która ma zachęcić Polaków do wzięcia udziału w kontrolowaniu jesiennych wyborów parlamentarnych. W sobotę działacze Koalicji Obywatelskiej zachęcali do tego mieszańców Piotrkowa oraz regionu.
Konferencja Zjednoczonej Prawicy w Piotrkowie
Politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz innych ugrupowań Zjednoczonej Prawicy wyrazili swoje obawy związane z polityką klimatyczną Unii Europejskiej oraz programem opozycji, które - według nich - zagrażają suwerenności polskiej energetyki oraz niepodległości Polski. Podczas konferencji prasowej w piotrkowskim biurze poselskim PiS mówiono m.in. o Kopalni Bełchatów, kopalni odkrywkowej w Turowie i polityce samorządów, dążącej do harmonijnego rozwoju regionów.
Prezes PAP na konferencji
To agencje prasowe decydują o tym, co jest w mediach. To my jesteśmy źródłem informacji, a także jesteśmy najbardziej odpowiedzialni za jakość informacji - powiedział prezes PAP Wojciech Surmacz podczas otwarcia konferencji "Media Przyszłości".
Przedstawiciele inicjatywy referendalnej dotyczącej odwołania przed końcem kadencji prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka zorganizowali konferencję prasową, w której odnieśli się do uchylenia przez Wojewódzki Sąd Administracyjny decyzji komisarza wyborczego o odrzuceniu wniosku w sprawie referendum.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat