Advertisement

Artykuły do tagu: Finanse

Porównywarka kredytów hipotecznych? Masz ją na wyciągnięcie ręki
Zaciągnięcie kredytu hipotecznego to zobowiązanie na kilkanaście lat, a niekiedy nawet kilkadziesiąt lat. To sprawia, że decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego nie należy podejmować pochopnie. Wcześniej dobrze jest dowiedzieć się, co składa się na koszt kredytu hipotecznego i od czego ten koszt jest uzależniony. Przed wyborem konkretnej propozycji, warto dokładnie przeanalizować symulacje różnych banków i sprawdzić swoją zdolność kredytową. Wykorzystaj do tego nowe narzędzie - porównywarkę kredytów hipotecznych Policz Kredyt, która pomoże Ci zdecydować, w którym banku warto złożyć wniosek.
Ubezpieczenie GAP – co to takiego?
Utrata samochodu w wyniku szkody całkowitej lub kradzieży może być bardzo dotkliwa dla portfela – zwłaszcza, gdy pojazd jest finansowany kredytem lub leasingiem. W takiej sytuacji nieocenione będzie ubezpieczenie GAP. Co to za produkt i na czym polega? Ile kosztuje ubezpieczenie GAP i jakie są jego warianty? Wyjaśniamy, co warto wiedzieć o coraz popularniejszym wśród leasingobiorców rozwiązaniu, które uzupełnia ubezpieczenie AC/OC.
Coraz krótsze dni - jak uchronić nasze rachunki za prąd przed konsekwencjami jesieni?
Lato w kontekście zużycia energii elektrycznej bywa bardzo praktyczne - przez wiele godzin możemy korzystać ze światła słonecznego, a dzieci większość dnia spędzają na dworze. Kłopot pojawia się jesienią, kiedy aura zatrzymuje nas w czterech ścianach. Warto przeanalizować nasze codzienne zachowania, by jesienna plucha nie odbiła się negatywnie na wysokości rachunków za energię elektryczną.
KRD: długi konsumentów i firm wobec gmin sięgają 12,4 mld zł
Zaległości konsumentów i firm wobec gmin wynoszą 12,4 mld zł - wynika z danych Krajowego Rejestru Długów. 75 proc. zadłużonych konsumentów to mężczyźni, a najmniej rzetelne w regulowaniu długów branże to handel i budownictwo.
Co to są pożyczki na konsolidację zadłużenia?
Pożyczka konsolidacyjna do zadłużenia to pożyczka (zabezpieczona lub niezabezpieczona), której używasz do spłaty każdego wysoko oprocentowanego długu, który możesz mieć. Chodzi o to, aby połączyć lub skonsolidować istniejące pożyczki w jedną: • większą, • bardziej przystępną, • łatwiejszą w zarządzaniu. Ostatecznym celem jest zaoszczędzenie pieniędzy na odsetkach i, miejmy nadzieję, szybsze uwolnienie się od długów.
Szkolna wyprawka uderzy po kieszeni?
Powoli zbliża się koniec wakacji i pierwszy dzwonek, wzywający uczniów na lekcje. Tegoroczne przygotowania do nowego roku szkolnego mogą być bardziej bolesne dla rodziców niż w ubiegłym roku. W piotrkowskich księgarniach i sklepach papierniczych już wzmożony ruch.
Wakacje kredytowe: kredytobiorcy powinni zwrócić uwagę, kiedy i o której godzinie składają wniosek
Klienci baków chcący skorzystać z wakacji kredytowych powinni zwrócić uwagę nie tylko, kiedy, ale też, o której godzinie składają wniosek, szczególnie w bankach spółdzielczych. To może zdecydować o terminie zawieszenia raty - wynika z analizy przeprowadzonej przez PAP.
Jak wybrać konto bankowe
Założenie konta bankowego to w dzisiejszych czasach absolutny obowiązek, który dotyczy niemal każdego. Chyba nikt nie wyobraża już sobie przetrzymywania pieniędzy w formie gotówki jedynie w domu, skrywając większe oszczędności za książkami ustawionymi na półce lub innym przeznaczonym do tego miejscu. Odpowiednio dobrany rachunek może pozwolić ci nie tylko na przechowywanie oszczędności, ale także dokonywanie szybkich transakcji bez wychodzenia z domu. Zanim jednak zdecydujesz się na założenie konta pojawia się pytanie, jak wybrać konto bankowe?
Konsolidacja chwilówek - dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Brak rozwagi podczas zaciągania chwilówek może doprowadzić do poważnych kłopotów. Powstałe w ten sposób długi mogą być bowiem trudne do spłaty. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Doskonałym rozwiązaniem jest konsolidacja chwilówek - https://splatakredytow.pl/kredyt-na-splate-chwilowek/. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule.

W jakim banku najlepiej wziąć kredyt hipoteczny?
2021 roku był rekordowy dla branży hipotecznej pod względem ilości złożonych wniosków, średniej deklarowanej kwoty i wyników sprzedaży1. Zwiększające się stawki WIBOR oraz rosnące stopy procentowe powodują jednak, że coraz więcej Polaków zastanawia się, czy warto wziąć kredyt hipoteczny. W jakim banku dostaniesz korzystną ofertę? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę i jakie są prognozy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat