Advertisement

Artykuły do tagu: biznes

Europejskie Forum Gospodarcze - czas innowacyjnego biznesu
Europejskie Forum Gospodarcze to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych
w Polsce, którego organizatorem jest Województwo Łódzkie. XVI edycja wydarzenia odbędzie w dniach 12 - 14 czerwca br. w hotelu Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź.
Wyniki Grupy Bosch za 2022 rok
Bosch planuje szybszy wzrost w poszczególnych regionach i obszarach biznesu.
Jak założyć własny biznes? Pomysł, koszty i rozwój
Prowadzenie działalności gospodarczej jest ciekawą alternatywą dla osób, które zmęczone są pracą na etacie i chciałyby działać na własny rachunek. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji warto to jednak dokładnie przemyśleć. Jakie są koszty prowadzenia firmy, jak ją zarejestrować i rozwijać?
WeNet: rozwijamy ofertę poprzez nowe produkty oparte na technologii AI
WeNet, dostawca rozwiązań online dla biznesu, sięga po sztuczną inteligencję, żeby wzmocnić rynkową pozycję swoich klientów: małych i średnich przedsiębiorstw. AI ma im pomóc działać szybciej, sprawniej, lepiej.
Czym jest franczyza i dlaczego warto się na nią zdecydować?
Coraz więcej osób zastanawia się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Jest to szansa na niezależność od pracodawcy, większą elastyczność, a nierzadko również lepsze zarobki. Dobrym rozwiązaniem jest franczyza – model biznesowy znany na całym świecie i cieszący się również w Polsce ogromną popularnością. Po podpisaniu umowy franczyzy będziesz prowadzić działalność gospodarczą pod szyldem wybranej przez siebie sieci, która będzie Twoim franczyzodawcą. Jeśli szukasz przykładu biznesu franczyzowego, pomyśl po prostu o sklepach Żabka.
6 rzeczy, o których musisz pamiętać przy wynajmie powierzchni biurowych
Zakładasz firmę lub Twój biznes się rozrasta? Watro pomyśleć o wynajmie powierzchni biurowych. To najszybsza i często najtańsza droga do odpowiedniej siedziby. Przed ostateczną decyzją należy jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, które będą wpływały na przyszłe koszty i komfort pracy.
Podziękowali przedsiębiorcom za ich pracę
Spotkanie noworoczne przedsiębiorców z gminy Grabica odbyło się w sobotni (14.01.2023) wieczór w tamtejszym Gminnym Centrum Kultury. Samorządowcy podziękowali im za trud, jaki wkładają w swoją codzienną pracę. Nie zabrakło też artystycznych wrażeń koncertowo-kabaretowych.
Kobieta w obliczu prowadzenia własnego biznesu. Czy strach ma wielkie oczy? (Raport)
Dlaczego kobiety otwierają firmy? Bo chcą być niezależne. Deklaruje to ponad 41% obecnych i aż 59% przyszłych bizneswoman, które wzięły udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie Nest Banku i Fundacji Kobiety e-biznesu. Co jeszcze sprawia, że kobiety porzucają posady i w stosunkowo niepewnych czasach decydują się na firmę? Czego się obawiają i z czym się mierzą? O tym przeczytacie w raporcie „Siła Przedsiębiorczyń”.
Trwa Europejskie Forum Gospodarcze
Europejskie Forum Gospodarcze rozpoczęło się w środę (14.12.2022) w Łodzi. Wydarzenie jest organizowane już po raz 15. To czas i miejsce, w którym ludzie spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele rządów oraz samorządowcy i wymieniają doświadczenia między sobą, inwestorami, administracją i innowatorami.
Cały czas budują się nowe magazyny
Branża magazynowa świetnie radziła sobie w pandemii koronawirusa, nieźle prosperuje także w czasach kryzysu i wysokiej inflacji. Widać jednak, że i tutaj ciężka sytuacja gospodarcza odcisnęła swoje piętno. Szczegóły poniżej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat