Artykuły do tagu: pijany kierowca

Z czterema promilami prowadził samochód. Grożą mu dwa lata więzienia
Ponad 4 promile we krwi miał kierowca Opla, który kompletnie pijany jeździł po ulicach Piotrkowa. 51-latka udało się zatrzymać dzięki reakcji świadka, który widząc stan mężczyzny zadzwonił na numer alarmowy.
Pijany spowodował kolizję
Wczoraj na portalu poinformowaliśmy o kolizji z udziałem trzech pojazdów. Okazało się, że wprowadziliśmy naszych czytelników w błąd podając niesprawdzone informacje. Sprawcą kolizji okazał się nietrzeźwy 62-latek, który bojąc się odpowiedzialności, uciekł z miejsca wypadku.
Konfiskata samochodu za jazdę po pijanemu. Czy to dobry pomysł?
W walce z pijanymi kierowcami chcemy iść coraz dalej. Kilka dni temu Ministerstwo Sprawiedliwości poinformowało, że prowadzi prace nad zaostrzeniem kar dla pijanych kierowców, w tym nad konfiskatą ich pojazdów. Czy to dobre rozwiązanie?
Obywatelskie zatrzymanie. Pijany kierowca miał ponad 3 promile!
Mieszkaniec Bełchatowa zatrzymał pijanego kierowcę citroena, który – jak się później okazało - miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, w dodatku nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Dzięki postawie 25-letniego mieszkańca Bełchatowa, policjanci zatrzymali pijanego kierującego .Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Strażnicy miejscy zatrzymali pijanego kierowcę. Pomógł sygnał od mieszkańca
Mieszkaniec ulicy Mieszka I w Piotrkowie poinformował dyżurnego Straży Miejskiej, że koło samochodu na osiedlu kręci się pijany mężczyzna i ma zamiar odjechać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat