Artykuły do tagu: pasy

Wielkie sukcesy piotrkowskiej młodzieży
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. To jednak nie jedyne dobre wiadomości. Swój pierwszy medal zdobyła też młoda podopieczna AKS-u.
Potrącił pieszą na pasach. Kobieta nie żyje
Do tragicznego wypadku doszło w środę po południu na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Brzeźnickiej i Batorego w Radomsku. Potrącona przez samochód kobieta, mimo reanimacji, zmarła.
Stypendia sportowe przyznane
Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wręczył sześciu sportowcom z terenu gminy stypendia sportowe. Takie wyróżnienia są przyznawane młodym adeptom sportu, którzy w ostatnich miesiącach szczególnie zasłużyli się dla promocji miasta i gminy. Zawodnicy ubiegający się o stypendium muszą bowiem osiągać wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.
Potrącenie na pasach w Piotrkowie
Do groźnej sytuacji doszło w niedzielny wieczór na popularnej "dwupasmówce" w Piotrkowie. W Al. Kopernika na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia.
05.12.2023 09:10
Malowali pasy na śniegu
Padający śnieg, a także błoto pośniegowe nie są straszne piotrkowskim drogowcom, którzy malowali pasy przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Al. Armii Krajowej właśnie w takich warunkach. Temat w swoich mediach społecznościowych poruszył radny Łukasz Janik.
Potrącenie rowerzysty na Łódzkiej
Do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym doszło w piątek po południu na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
25.10.2023 14:40
Kraksa przed pasami
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę około godziny 12.00 na ulicy Piłsudskiego w Piotrkowie.
Zmarł Stanisław Haładaj
Zmarł Stanisław Zbigniew Haładaj, wieloletni trener piotrkowskich zapaśników oraz działacz piotrkowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pogrzeb zasłużonego piotrkowianina obędzie się w poniedziałek.
Piotrkowianin jedzie na Mistrzostwa Świata
Mateusz Bernatek powalczy w tym roku o medal Mistrzostw Świata w zapasach w stylu klasycznym. Piotrkowianin znalazł się w kadrze reprezentacji Polski, a podczas zawodów wystąpi w swojej koronnej kategorii - 67 kilogramów.
Kto powinien naprawić zepsutą sygnalizację?
Uważajcie, przechodząc po pasach w Alejach Sikorskiego. Od dłuższego czasu nie działa tam sygnalizacja świetlna. Okazuje się, że służby miejskie niewiele mogą w tej sprawie zrobić.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat