Advertisement

Artykuły do tagu: biuro

Zmiana biura rachunkowego – to musisz wiedzieć!
Prowadzisz własną działalność gospodarczą i korzystasz z pomocy zewnętrznego podmiotu w zakresie obsługi księgowej? Z różnych powodów przedsiębiorca może chcieć zmienić swojego dotychczasowego księgowego. Jak wygląda w takim wypadku zmiana biura rachunkowego? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, by zadbać o prawidłowy przebieg całego procesu!
Nowe biuro AstraZeneca w Krakowie poprowadzi operacje na skalę światową
Kraków to źródło talentów, potencjał akademicki, efektywne partnerstwo publiczno-prywatne i przychylność samorządu - mówiła Barbara Kozierkiewicz, dyrektor Globalnych Systemów Klinicznych i wiceprezes zarządu AstraZeneca Pharma Poland, 18 maja podczas uroczystego otwarcia krakowskiego biura AstraZeneca w nowej lokalizacji.
Jak urządzić domowe biuro dla architekta?
Home office w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy stało się rzeczywistością dla przedstawicieli wielu różnych zawodów. W związku z tym wzrosła świadomość, jak ważna jest odpowiednia aranżacja domowego biura. Podpowiadamy, jak urządzić funkcjonalną przestrzeń do pracy dla architekta.
Organizacja wycieczki szkolnej z biurem podróży - dowiedz się jak to wygląda
Wycieczki szkolne są nieodzownym elementem uczniowskiego życia - pozwalają one integrować się klasie poza zajęciami lekcyjnymi, jak również ułatwiają pedagogom lepsze poznanie podopiecznych. Dobra organizacja wycieczki, w której uczestnikami ma być nierzadko 20, a nawet 30 osób, stanowi wyzwanie, zwłaszcza dla nauczycieli, którzy nie mają w tym doświadczenia. Aby przedsięwzięcie przebiegło bez żadnych komplikacji, warto zlecić je profesjonalistom.
Biuro matrymonialne - czy warto skorzystać z jego usług?
Poszukiwanie drugiej połówki to nie zawsze prosta sprawa, szczególnie gdy mamy już ze sobą pewien bagaż doświadczeń. Dlaczego warto rozważyć skorzystanie z pomocy w tym zakresie? Czy usługi matrymonialne mają sens?
Jakie usługi mogą ułatwić prowadzenie firmy?
Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wymaga dużego zaangażowania, a także odpowiedniego podejścia. Bez względu na to w jakiej dziedzinie działa firma należy pamiętać, że jej prowadzenie wiąże się z wykonywaniem różnego rodzaju czynności. Jednak nie każdy właściciel firmy musi znać się na wszystkim i pewne czynności może zlecić pracownikowi lub firmie zewnętrznej. Co więcej, wiele firm podejmuje stałą współpracę z różnego rodzaju firmami, aby te regularnie wykonywały zlecone zadania. Jeśli chcesz się dowiedzieć z jakich usług warto skorzystać podczas prowadzenia firmy, to sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy.
Biuro tłumaczeń specjalistycznych – jakich cen się spodziewać?
Geoinformatyka, robotyka przemysłowa i medyczna, inżynieria lądowa czy IT – te dziedziny nie są dla laików. Tłumaczenia specjalistyczne wymagają trzech rzeczy: znajomości fachowej terminologii, wiedzy oraz doświadczenia w translacji. Krótko mówiąc: potrzebujesz eksperta. Jakich cen możesz się spodziewać za wykonanie takiego przekładu? Sprawdźmy!
Biuro księgowe - pomoc w rozliczeniu sprawozdań finansowych
W biurze księgowym znajdziesz kompleksowe obsługi doradcze i finansowe w jednym miejscu. Profesjonalne biuro rachunkowe pomaga w działaniach księgowych, rachunkowych oraz spraw dotyczących kadr i płac. Odpowiednie i szybkie działania biura księgowo-rachunkowego ułatwią funkcjonowanie Twojej firmy i znacznie wpłyną na jakość każdego rozliczenia. Nie czekaj i zatrudnij specjalistów biura rachunkowego, które znacząco odciąży Cię od kwestii związanych z rozliczaniem faktur.
Jak urządzić ergonomiczne biuro w domu?
Home office to coraz bardziej popularna forma wykonywania swoich obowiązków, które niegdyś wypełniało się w biurze. Podczas urządzania domowego biura należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Są nimi niewątpliwe wydzielenie odpowiedniej przestrzeni, odpowiednie oświetlenie oraz oczywiście wybór właściwych mebli. Szczególnie w tym ostatnim przypadku warto mieć się na baczności i wybrać wyposażenie ergonomiczne. Dlaczego?
Najczęściej gubimy telefony, ale zdarzają się bardziej nietypowe zguby
Dron to jeden z bardziej nietypowych przedmiotów, jakie trafiają do piotrkowskiego Biura Rzeczy Znalezionych. Znajduje się on w Urzędzie Miasta przy ul Szkolnej. Najczęściej gubimy jednak telefony komórkowe.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat