Advertisement

Artykuły do tagu: analiza

15.09.2022 08:25
Życzliwa się zmienia
Trwają zaawansowane prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Życzliwej w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestycja zgodnie z planem ma się zakończyć do końca roku.
Uważajcie na ul. Partyzantów
Na ul. Partyzantów trwa budowa kanalizacji deszczowej. Prace spowodowały wyłącznie jednego pasa ruchu. Droga jest przejezdna, ale należy liczyć się z utrudnieniami.
Skontrolują podłączenie do „sanitarki”
Z początkiem czerwca rozpoczynają się kontrole nieruchomości, które nie są podłączone do kanalizacji sanitarnej, mimo że posiadają taką techniczną możliwość.
Powstają kilometry kanalizacji
W kwietniu pełną parą ruszył I etap budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Żychlin, Brzoza, Władysławów w gminie Grabica. To niezwykle ważna dla mieszkańców tego rejonu inwestycja.
11.04.2022 12:35
Będzie nowa kanalizacja
Urząd Gminy Czarnocin ogłosił przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w Kalskiej Woli i Biskupiej Woli wraz z rozbudową oczyszczalni ścieków w Czarnocinie. Na realizację tej inwestycji gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 13,3 mln zł z Rządowego Funduszu „Polski Ład”.
Oczyszczalnia będzie rozbudowana
Sieć kanalizacji sanitarnej w gminie Gorzkowice mierzy obecnie 26,57 km i nadal jest rozbudowywana. Na jej terenie obsługuje się ok. 1260 zbiorników bezodpływowych. System gospodarki wodno-ściekowej wymaga jednak utrzymania prawidłowej pracy wszystkich jego elementów, a zwłaszcza oczyszczalni, która opowiada za redukcję zanieczyszczeń do odpowiedniego poziomu. Obiekt pracuje aktualnie na granicy maksymalnej wydajności, zatem urzędnicy z Gorzkowic podjęli decyzję o jego przebudowie, mającej poprawić parametry tej pracy.
W ul. Glinianej powstaje kanalizacja sanitarna
W ul. Glinianej w Piotrkowie budowana jest kanalizacja sanitarna. Jak tłumaczą urzędnicy, inwestycja ma dla miasta ważny wymiar ekologiczny.
Blisko 9 mln złotych na kanalizację w ul. Życzliwej
W rejonie ul. Życzliwej w Piotrkowie w tym roku powstanie nowa kanalizacja sanitarna. W Urzędzie Miasta wyłoniono wykonawcę inwestycji. Jej koszt sięgnie blisko 8 mln 715 tys. złotych.
9 milionów za kanalizację w ul. Życzliwej
W rejonie ul. Życzliwej w Piotrkowie ma powstać nowa kanalizacja sanitarna. W Urzędzie Miasta trwa procedura wyłonienia wykonawcy inwestycji, a jej koszty sięgną nawet 9 milionów złotych.
Są pieniądze na kanalizacje
Gmina Aleksandrów otrzymała kolejne dofinansowanie ze środków budżetu państwa na inwestycje na swoim terenie. Dla gminy zostało przyznane ponad 2,5 mln zł na. Pieniądze będą przeznaczone na prace związane z budową kanalizacji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat