Wczoraj popołudniu na drodze pomiędzy Bukowem, a Popielawami na drodze W713 do Łodzi zderzyły się dwa samochody osobowe marki Opel Vectra oraz Opel Corsa. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne, jedna zginęła na miejscu.
Funkcjonariusze tomaszowskiej komendy i żołnierze 25. Brygady Kawalerii Powietrznej organizują zbiórkę krwi dla chorej na białaczkę dziewczynki.
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 25-letniego piotrkowianina, który wczoraj wszedł do jednego z banków, krzyknął, że to napad i zażądał wydania gotówki. Za swój czyn odpowie teraz całkiem serio.
Tomaszowskie groty dostępne będą dla turystów na początku przyszłego roku.
Wpadł pod samochód dostawczy, bo nie rozejrzał się na ulicy. 9-latek wyskoczył zza autokaru szkolnego wprost pod nadjeżdżające auto.
Do tomaszowskiej komendy policji coraz częściej zgłaszają się osoby pokrzywdzone przez oszustów sprzedających samochody.
Tylko w dwóch skontrolowanych sklepach na 50 w Tomaszowie Mazowieckim przy próbie zakupu alkoholu przez osobę nieletnią sprzedawca poprosił o dowód. Tak wynika z akcji profilaktyczno - interwencyjnej "Lokalny program kontroli sprzedaży alkoholu".
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę ok. godz. 11.15 w miejscowości Roszkowa Wola w powiecie tomaszowskim.
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę renault było przyczyną wypadku, do którego doszło rano w Tomaszowie Mazowieckim. Ranna została 27-letnia kobieta.
Kompletnie pijany, bez uprawnień z orzeczonym już zakazem jazdy prowadził samochód nie posiadający ważnych badań technicznych.