Artykuły do tagu: Policja

Pijany jechał wężykiem. Zareagował policjant po służbie
Dzięki odpowiedniej reakcji policjanta Wydziału Kryminalnego, będącego po służbie, nietrzeźwy 35-latek został zatrzymany. Mężczyzna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu, przewoził w aucie 16-latka. Wkrótce odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Podrabiana odzież na piotrkowskim targowisku
Ponad 850 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi zabezpieczyli na targowisku miejskim w Piotrkowie funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.
Wykaz punktu kontroli autobusów na wakacje 2024
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przygotowało wykaz miejsc prowadzenia kontroli autobusów oraz kierowców autobusów przewożących dzieci i młodzież na wypoczynek. Wykaz ten zawiera zestawienie punktów z terenu kraju wraz z numerami telefonów kontaktowych, gdzie można uzyskać informacje na temat możliwości przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów i kierowców.
36-latka wpadła z narkotykami. Grozi jej do 10 lat!
Policjanci z Radomska zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kobietę, która była w posiadaniu środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli blisko 150 gramów niedozwolonych substancji. Zatrzymanej grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Wyjeżdżał z bramy, uderzył w Mercedesa
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek około godziny 18 w Twardosławicach.
Nowe fakty - Aresztowany obcokrajowiec, który wbiegł z nożem do apteki.  Według świadków krzyczał „Allah”. Mamy oświadczenie policji!
Od tego zdarzenia minęło już kilka dni, lecz dopiero teraz poznajemy coraz więcej szczegółów. Przypomnijmy, że chodzi o niebezpieczny incydent, do którego doszło we wtorek 11 czerwca w jednej z aptek zlokalizowanych przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Według świadków mężczyzna wbiegł do apteki, zaczął się awanturować, rzucać krzesłami, a ostatecznie następnie grozić nożem. Interweniowała policja, która zatrzymała agresora. Dziś (17.06.2024) poznaliśmy nowe oświadczenie piotrkowskiej policji.
Awanturował się w aptece, został ukarany mandatem
Piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłócał porządek w jednej z aptek na terenie miasta. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie przy ulicy Słowackiego.
Wypadek z udziałem motocyklisty
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tym razem kierująca toyotą nie zastosowała się do tej zasady i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą w Bełchatowie na ulicy Czyżewskiego. W wyniku tego wypadku 36-letni motocyklista trafił do szpitala.
Nurkowie przeczesywali jezioro Bugaj. Akcja poszukiwawcza strażaków w Piotrkowie [Aktualizacja]
Nurkowie oraz łódź ze specjalistycznym sprzętem przeszukiwała w czwartkowy wieczór piotrkowskie jezioro Bugaj. Według naszych informacji, służby zostały powiadomione o pozostawionym przy brzegu rowerze i odzieży.
Przed nami długi weekend. Na drogach więcej policyjnych patroli
Rozpoczęły się działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas zbliżającego się długiego weekendu. Funkcjonariusze zarówno z ziemi jak i z powietrza będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących drogami województwa łódzkiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat