Artykuły do tagu: Paczki

Kolejne paczki żywnościowe trafią do mieszkańców
19 lipca kolejne paczki żywnościowe trafią do mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska.
Jak wysłać paczkę paczkomatem? Poradnik krok po kroku
Wysłanie paczki paczkomatem to popularne rozwiązanie, z którego bardzo często korzystają ludzie w całej Polsce. Dzieje się tak, dlatego że punkty odbioru InPost Paczkomaty 24/7 dostępne są w wielu miejscach w kraju i pozwalają na nadanie i odebranie przesyłki łatwo i szybko o dowolnej godzinie.
Wysyłał paczki z nielegalnym tytoniem. Usłyszał zarzuty
Funkcjonariusze łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który wysyłał paczki z nielegalnym tytoniem. U zatrzymanego znaleziono 543 kg tytoniu, 1990 paczek papierosów i 100 l alkoholu nieznanego pochodzenia.
Kurier Polska Irlandia - profesjonalny transport paczek
Usługi kurierskie polegające na transporcie przesyłek między Polską a Irlandią cieszą się od lat wielką popularnością. Jeśli szukasz międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu paczek klientów indywidualnych, jak i firm, sprawdź naszą ofertę.
Kradli paczki, mogą trafić... do
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 31-latka oraz 28-latkę, którzy na terenie magazynów kradli paczki. Mężczyzna wspólnie ze swoją kompanką łącznie ukradli towar o wartości blisko tysiąca złotych. Oboje usłyszeli już zarzuty.
Ekumeniczne spotkanie przy wielkanocnym stole
Już w najbliższą niedzielę wyznawcy prawosławia będą odchodzić Wielkanoc. Z tej okazji przy piotrkowskiej cerkwi odbędzie się spotkanie przy świątecznym stole. Skierowane jest ono przede wszystkim do Ukraińców, którzy przebywają w naszym regionie.
Nadajesz paczki do Niemiec? Tych produktów nie wolno Ci w nich umieszczać!
Paczki do Niemiec stanowią doskonały sposób na podarowanie bliskim prezentu czy wysłanie im potrzebnych rzeczy osobistych. Niestety przepisy przewozowe stawiają ograniczenia dotyczące tego, co może się znaleźć w takiej przesyłce. Lista zakazanych przedmiotów i substancji jest długa, a dodatkowe zakazy wprowadzają też same firmy kurierskie.
Piotrkowianie przygotowali
Piotrkowski sztab "Szlachetnej Paczki" od sobotniego poranka (11.12) przyjmuje świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin z miasta i regionu. Pomoc trafi do 43 rodzin, a w sprawnym doręczaniu paczek pomaga 22 wolontariuszy.
Do czego służą taśmy pakowe?
Taśmy pakowe to niewielkie akcesoria stosowane do ręcznego i maszynowego pakowania towarów. Jakie są rodzaje taśm pakowych? Gdzie znajdują zastosowanie i… gdzie warto je kupić? Podpowiadamy.
Od lipca do przesyłek z Azji będzie doliczany VAT
Drobne towary przysyłane do UE z Azji, które do tej pory nie zawierały podatku VAT, od 1 lipca br. będą opodatkowane VAT-em - mówi PAP Paweł Selera z MF. Dzięki pakietowi VAT e-commerce w tym roku polski budżet ma zyskać prawie 0,5 mld zł, w kolejnych latach po ok. 1,2 mld zł rocznie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat