Koncert poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II odbędzie się 22 maja 2010 r. o godz. 17.00 w kościele Ojców Bernardynów w Piotrkowie Tryb.
Sprawdź kiedy możesz odebrać dokument, na który czekasz. Pomysł Starostwa Powiatowego w Piotrkowie daje taką możliwość.
Zaledwie pięciu centymetrów brakuje do przekroczenia stanu alarmowego na Luciąży w Przygłowie.
W miniony weekend doszło do dwóch wypadków drogowych, w których ranne zostały trzy osoby. Policjanci zatrzymali też 14 nietrzeźwych kierowców, którzy mieli od 0,5 do blisko 3 promili alkoholu w organizmie.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zlikwidowali plantację konopi indyjskich w gminie Sulejów.
Concordia Piotrków wygrała niezwykle ważne spotkanie w Olsztynie i zachowała jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie w drugiej lidze. Piotrkowianie wygrali z miejscowym OKS 2:0, a bramki zdobyli: Mariusz Zaor i Tomasz Wolan.
Jest duża szansa na to, że w Wolborzu jesienią oddane zostanie do użytku boisko wielofunkcyjne w ramach rządowego programu „Moje boisko – Orlik 2012”.
Noc Muzeów organizowana jest na całym świecie od 1997 roku, od niedawna także w naszym kraju. Dzięki niej wiele osób po raz pierwszy w ten wyjątkowy weekend może zapoznać się z tym, co wyjątkowe i unikatowe. Wszystkie muzea zapraszają w sobotę – 15 maja.
O 21 centymetrów został przekroczony stan ostrzegawczy na Pilicy w Sulejowie.
Eko-Festyn to jednodniowe wydarzenie poświęcone zagadnieniom ekologicznym. Główne atrakcje odbędą się w godzinach 12.00-19.00.