Concordia zachowuje szanse na utrzymanie

Strefa FM Sobota, 15 maja 20100
Concordia Piotrków wygrała niezwykle ważne spotkanie w Olsztynie i zachowała jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie w drugiej lidze. Piotrkowianie wygrali z miejscowym OKS 2:0, a bramki zdobyli: Mariusz Zaor i Tomasz Wolan.

Pierwsza bramka padła już w czwartej minucie. Na dość zaskakujący strzał zdecydował się Mariusz Zaor i pokonał bramkarza OKS Daniela Iwanowskiego. Gospodarze atakowali, a najlepszą szansę na wyrównanie mieli w 75. minucie kiedy w poprzeczkę strzelił Jaroń. To się zemściło. Na dziewięć minut przed końcem bardzo ładnie spod opieki obrońców uwolnił się Tomasz Wolan, wyszedł na pozycję sam na sam i technicznym strzałem nie dał szans Iwanowskiemu. Concordia wygrała zasłużenie.

OKS 1945 Olsztyn - Concordia Piotrków 0:2 (0:1)