Advertisement

Artykuły do tagu: OC

Dzięki szybkiej, bezinteresownej pomocy ludzie poszkodowani podczas sierpniowej nawałnicy mogli szybko wrócić do normalnego życia. Dziś w Gorzkowicach odbyło się niecodzienne wydarzenie pod hasłem "Siła Wielkich Serc", w czasie którego wszystkim samorządom i instytucjom podziękowali za pomoc: wójt Gorzkowic Alojzy Włodarczyk, starosta piotrkowski Stanisław Cubała oraz wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska.
02.02.2009 09:44
Pokazy filmów, zdjęć, konferencje – to tylko kilka spośród wielu inicjatyw piotrkowskiego Uniwersytetu Humanistyczno–Przyrodniczego w Piotrkowie w ramach obchodów tysiąclecia Litwy. I chociaż wydawałoby się, że stąd na Litwę daleko, to wspólne korzenie dają o sobie znać. Obok Warszawy, Torunia, Wrocławia nasze miasto włączyło się w obchody tysiąclecia Litwy.
W Krakowie rozpoczął się proces tak zwanego gangu zabójców. Na ławie oskarżonych, oddzieleni pancernymi szybami, zasiedli trzej bandyci: 48-letni Tadeusz G., 38-letni Jacek P. i 30-letni Wojciech W.. Prokuratura oskarża ich o zastrzelenie pięciu osób i usiłowanie zabójstwa dwóch kolejnych. Ofiary gangu to właściciele i pracownicy kantorów.
Piotrkowska oczyszczalnia ścieków będzie mogła funkcjonować przez kolejne 4 lata. Urząd Marszałkowski w Łodzi wydał gminie pozwolenie wodnoprawne.
Dalszy rozwój bazy sportowej oraz rozbudowa kanalizacji to najważniejsze zadania na 2009 rok w gminie Czarnocin. Wójt gminy Leon Fortak ma nadzieję, że wszystkie plany uda się w tym roku zrealizować. Najpierw radni muszą jednak przyjąć projekt budżetu gminy.
Rozstrzygnięto przetarg na aktualizację wniosku aplikacyjnego dla Projektu pn. Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim.
Sylwester 2008: Pokazy sztucznych ogni
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza o północy w noc sylwestrową na pokaz sztucznych ogni.
Czy listonosz zdąży przynieść dla państwa kartki świąteczne? Prawdopodobnie tak, bo jak zapowiadają pocztowcy, listonosze będą pracować także jutro.
Beczki z nielegalnym alkoholem stanęły w płomieniach w jednym z domów w Czarnocinie. Spłonęło pomieszczenie gospodarcze służące za rozlewnię. Policja zabezpieczyła ponad dwa tysiące litrów alkoholu.
Święta coraz bliżej, jak zwykle w okresie przedświątecznym robimy większe zakupy. Niestety często sprzedawcy wykorzystują tę sytuację do zawyżania cen artykułów. Okazuje się, że ten sam produkt przy kasie kosztuje więcej, niż pokazuje to etykieta na półce. Co może klient w takiej sytuacji zrobić?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat