Advertisement

Artykuły do tagu: Magiel

Panika związana z cukrem jest niezrozumiała
Dlaczego w sklepach i marketach brakuje cukru? Ożywioną dyskusję na ten temat prowadzili internauci i słuchacze magazynu Magiel w Radio Strefa FM. Opinie były bardzo zróżnicowane. Niektórzy piotrkowianie i mieszkańcy regionu uważają, że cukru w Polsce nie brakuje, ale z jakiegoś powodu nie może on znaleźć drogi na sklepowe półki. Tę teorię potwierdziła ekspertka.
23.07.2022 09:32
Kim jest Janusz?
Według internetowych słowników, musi mieć wąsy, spory brzuch i nosić białe skarpetki w klapkach. Najbardziej lubi pić piwo, oglądać telewizję i narzekać, uważając że zna się na wszystkim. Janusz, typowy Janusz – ma posiadać negatywne cechy Polaka. A może to każdy z nas, tylko w krzywym zwierciadle?
16.07.2022 11:10
Gdy nie ma dzieci…
…to jesteśmy niegrzeczni – śpiewał Kazik Staszewski, a tekst hitu zespołu Kult „Gdy nie ma dzieci” trochę wyprzedził swoje czasy. Powstał w 1998 roku, a moda na wakacje bez najmłodszych pojawiła się niedawno. Przynajmniej u nas.
Maglują rzeczywistość już piętnaście lat
Zaczynali od pomysłu wprowadzenia do szkoły mundurków. Potem były tysiące tematów: politycznych, rozrywkowych i społecznych. Przemaglowali katastrofę smoleńską, epidemię, ruch antyszczepionkowy, a teraz wojnę na Ukrainie. Tematów jest bez liku, chętnych do dyskusji też, a i – mimo trudnej sytuacji na świecie – dobrego humoru nie brakuje. Robert Gala i Marcin Cecotka magazyn Magiel w radiu Strefa FM prowadzą już 15 lat, i obaj zapowiadają, że na tym nie koniec.
Uciążliwa dziura w drodze? W środę zgłoś ją do Magla
Chcesz zgłosić dziurę w jezdni, masz uwagi dotyczące porządku w mieście, a może zmieniłbyś organizację ruchu w Piotrkowie? Już w środę na antenie radia Strefa FM wyjątkowa okazja, aby zgłosić problem i od razu uzyskać odpowiedź. W audycji Magiel na pytania słuchaczy odpowiadać będzie Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Człowiek Roku w Piotrkowie i regionie
Tuż przed końcem roku prowadzący magazyn Magiel na antenie radia Strefa FM przeprowadzili plebiscyt na Człowieka Roku 2021 w Piotrkowie i regionie. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, a pomysłów, także tych oryginalnych, nie brakowało. Komu przyznalibyście tak zaszczytny tytuł?
29.10.2021 09:56
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły nam bardzo przyjemną pogodę i dość wysokie temperatury. A jak będzie w długi, świąteczny weekend?
Pogoda na weekend. Czy nadal będzie wiało?
Od czwartku nie tylko u nas wyjątkowo wietrznie. Spadła też temperatura. Czy taka pogoda utrzyma się przez cały weekend?
Jaka pogoda czeka nas w weekend?
Ostatnio nas nie rozpieszczała. Mniej słońca, więcej chmur, trochę silniejszy wiatr - tak było. A jak będzie w weekend?
30.07.2021 09:46
Pogoda na weekend
Burze, upały, a może ochłodzenie? Jaka pogoda czeka nas w czasie nadchodzącego weekendu?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat