Advertisement

Artykuły do tagu: Magiel

O szóstej rano na mróz?
Czy osoby przebywające w piotrkowskim schronisku dla bezdomnych są proszone o opuszczanie ośrodka o 6 rano? O takiej sytuacji informowali słuchacze wtorkowego magazynu Magiel na antenie Strefy FM Piotrków. Te informacje dementuje kierownik piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych.
Powrócą niedziele handlowe?
Czy powrócimy do handlu w niedzielę? Dyskusje nad tą kwestią budzą wiele emocji. Jak Polska długa i szeroka, tak społeczeństwo jest w tej sprawie podzielone. Spotkamy zarówno zwolenników, jak i przeciwników „niedziel handlowych”. Temat poruszyli ostatnio także redaktorzy prowadzący magazyn Magiel, którzy w Strefie FM pytali ekspertów i słuchaczy o ich opinie w tej sprawie.
W poniedziałkowym Maglu o referendum w Piotrkowie
„Czy w Piotrkowie powinno dojść do odwołania prezydenta w drodze referendum?” - takie pytanie już w poniedziałek zadadzą swoim słuchaczom dziennikarze magazynu Magiel na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do aktywnego udziału w programie.
Komendant policji odpowie na pytania mieszkańców
Już w środę nadarza się wyjątkowa okazja, aby zadać pytanie inspektorowi Krzysztofowi Dąbrowskiemu, Komendantowi Miejskiemu Policji w Piotrkowie. Szef piotrkowskich funkcjonariuszy będzie odpowiadał na pytania słuchaczy w magazynie Magiel.
Prezes Elektrociepłowni odpowie na pytania słuchaczy
Sprawa podwyżek za ciepło w Piotrkowie budzi duże kontrowersje i emocje wśród mieszkańców. W związku z tym, w poniedziałek prezes Elektrociepłowni Piotrków Marek Krawczyński, przez godzinę będzie odpowiadać na antenie Strefy FM na zadane przez słuchaczy pytania.
Panika związana z cukrem jest niezrozumiała
Dlaczego w sklepach i marketach brakuje cukru? Ożywioną dyskusję na ten temat prowadzili internauci i słuchacze magazynu Magiel w Radio Strefa FM. Opinie były bardzo zróżnicowane. Niektórzy piotrkowianie i mieszkańcy regionu uważają, że cukru w Polsce nie brakuje, ale z jakiegoś powodu nie może on znaleźć drogi na sklepowe półki. Tę teorię potwierdziła ekspertka.
23.07.2022 09:32
Kim jest Janusz?
Według internetowych słowników, musi mieć wąsy, spory brzuch i nosić białe skarpetki w klapkach. Najbardziej lubi pić piwo, oglądać telewizję i narzekać, uważając że zna się na wszystkim. Janusz, typowy Janusz – ma posiadać negatywne cechy Polaka. A może to każdy z nas, tylko w krzywym zwierciadle?
16.07.2022 11:10
Gdy nie ma dzieci…
…to jesteśmy niegrzeczni – śpiewał Kazik Staszewski, a tekst hitu zespołu Kult „Gdy nie ma dzieci” trochę wyprzedził swoje czasy. Powstał w 1998 roku, a moda na wakacje bez najmłodszych pojawiła się niedawno. Przynajmniej u nas.
Maglują rzeczywistość już piętnaście lat
Zaczynali od pomysłu wprowadzenia do szkoły mundurków. Potem były tysiące tematów: politycznych, rozrywkowych i społecznych. Przemaglowali katastrofę smoleńską, epidemię, ruch antyszczepionkowy, a teraz wojnę na Ukrainie. Tematów jest bez liku, chętnych do dyskusji też, a i – mimo trudnej sytuacji na świecie – dobrego humoru nie brakuje. Robert Gala i Marcin Cecotka magazyn Magiel w radiu Strefa FM prowadzą już 15 lat, i obaj zapowiadają, że na tym nie koniec.
Uciążliwa dziura w drodze? W środę zgłoś ją do Magla
Chcesz zgłosić dziurę w jezdni, masz uwagi dotyczące porządku w mieście, a może zmieniłbyś organizację ruchu w Piotrkowie? Już w środę na antenie radia Strefa FM wyjątkowa okazja, aby zgłosić problem i od razu uzyskać odpowiedź. W audycji Magiel na pytania słuchaczy odpowiadać będzie Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat