Advertisement

Artykuły do tagu: Konsultacje

Konsultacje w sprawie obwodnicy Srocka zakończone
Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy Srocka. To inwestycja, która ma zostać zrealizowana w ramach programu budowy stu obwodnic, a Srock to jedyna miejscowość z powiatu piotrkowskiego, która znalazła się na liście.
Zapisz się na
Przedstawiciele Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze", które odbędzie się w środę (14.09) przy ul. Szkolnej 28. Zapisy kończą się we wtorek.
Powstanie skwer seniora. Weź udział w konsultacjach
Seniorzy reprezentujący stowarzyszenie Senior-Vigor, zwrócili się do burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa z pomysłem wybudowania skweru seniora. To miejsce ma dać osobom starszym możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Urzędnicy już wyznaczyli potencjalną lokalizację obiektu.
Z ministrem o uproszczeniu procedur
Piotr Uściński, wiceminister rozwoju i technologii, gościł w środowe popołudnie w Piotrkowie. W siedzibie Starostwa Powiatowego spotkał się z samorządowcami i urzędnikami, z którymi rozmawiał o nowelizacji ustawy dotyczącej planowania przestrzennego.
Jak dalej rewitalizować Piotrków? Startują konsultacje
Jak prowadzona jest rewitalizacja Piotrkowa? Jakie prace jeszcze wykonać? Co należałoby zmienić? Odpowiedzi na te pytania mają dać konsultacje społeczne dotyczące prowadzonych od wielu lat działań mających na celu przywrócenie blasku najstarszej części grodu trybunalskiego.
Mieszkańcy są na TAK. Rozprza będzie miastem?
Blisko 70 procent mieszkańców, którzy wzięli udział w konsultacjach, poparło pomysł zabiegania władz Rozprzy o ponowne uzyskanie praw miejskich. Urzędnicy już złożyli wniosek. Teraz wszystko w rękach Rady Ministrów.
Rozprza stanie się miastem? Ostatnie dni konsultacji
Jeszcze tylko kilka dni potrwają konsultacje społeczne w sprawie przywrócenia Rozprzy statusu miasta. Od ich wyniku zależy, czy Rozprza będzie miała szansę znów stać się miastem.
Rozprza miastem? Mieszkańcy decydują!
Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie przywrócenia Rozprzy statusu miasta. Od ich wyniku zależy, czy Rozprza będzie miała szansę znów stać się miastem.
Konsultacja telefoniczna z lekarzem - kiedy warto z niej skorzystać?
Konsultacja telefoniczna z lekarzem stała się poniekąd koniecznością w trudnych początkach pandemii koronawirusa w Polsce. Mimo pojawiających się czasem wątpliwości, pacjenci szybko dostrzegli liczne korzyści płynące z takiej formy kontaktu, dlatego też obecnie chętnie wybierają opcję rozmowy przez telefon zamiast tradycyjnego spotkania w gabinecie. To wygoda, oszczędność czasu, a nierzadko także i pieniędzy. Czego spodziewać się po takiej rozmowie? Jak się do niej przygotować? Czy telemedycyna ma jakieś ograniczenia?
Blisko 600 uwag podczas konsultacji
Konsultacje związane z budową południowej obwodnicy miasta wzbudziły ogromne emocje wśród mieszkańców Piotrkowa i regionu. Urzędnicy przygotowali już raport z przeprowadzonych działań. Każdy może zapoznać się z dokumentem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat