Artykuły do tagu: KOD

Kodują z Gigantami i uczą się programowania
Kolejna, 14. już edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowaniem. Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników. Nadal można jeszcze dołączyć do grup działających w tegorocznej edycji.
Chcą zostać gigantami w programowaniu
Około stu dzieci wzięło udział w pierwszym w tym roku spotkaniu "Koduj z Gigantami". Młodzi ludzie w czasie zajęć poznają m.in. podstawy programowania, a także uczą się poprzez zabawę.
Zapisz się na XIV edycję Koduj z Gigantami
Przed nami 14. edycja bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami. Zajęcia już po raz 7. odbędą się także w Piotrkowie, tym razem pn. "Poszukiwacze Kodu". Wykwalifikowani specjaliści od programowania pokażą dzieciom m.in. jak nadać starym grom i programom nowe życie.
Bramownica znów uszkodzona.
Znów doszło do uszkodzenia bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie. W czwartkowy wieczór oberwał się metalowy ogranicznik. Zdaniem mieszkańców, spowodował to silny wiatr. Innego zdania jest Karol Szokalski, dyrektor ZDiUM, który uważa, że bramownicę uszkodził przejeżdżający zbyt wysoki pojazd.
Wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Concordii
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło po godzinie 16:30 na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z al. Concordii w Piotrkowie.
Wiało, wiało, aż zerwało?
Silnie wiejący wiatr lub przejeżdżający pojazd znów doprowadził do uszkodzenia bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie. Z metalowego obiektu znów wisiał zerwany ogranicznik.
Uważajcie na ulicy Moryca! Uszkodzony ogranicznik [aktualizacja]
Do uszkodzenia niedawno powstałej bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie doszło w piątkowy wieczór. Zerwał się jeden z ograniczników i zwisa nad drogą.
Kiedy naprawią fontannę na piotrkowskiej
Od blisko trzech tygodni fontanna w parku im. Jana Pawła II w Piotrkowie jest uszkodzona. Mijają kolejne dni, a na piotrkowskiej "Krzywdzie" nadal nic się nie zmienia.
Trwa kolejna odsłona bezpłatnych warsztatów
Rozpoczęła się już 13. odsłona warsztatów "Koduj z Gigantami". Wykwalifikowani specjaliści od programowania zapoznają dzieci ze światem sztucznej inteligencji. Bezpłatne zajęcia potrwają do niedzieli. Organizatorzy przygotowali dodatkowe bezpłatne warsztaty w najbliższy czwartek (14.09).
Poznaj sztuczną inteligencję podczas warsztatów Koduj z Gigantami
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", które już po raz trzynasty wprowadzą dzieci i młodzież w świat programowania. Warsztaty odbędą się w najbliższy weekend (9-10 września) w Piotrkowie przy ulicy Narutowicza 18A/7.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat