Artykuły do tagu: Jaros

Burmistrz zdecydował w sprawie wyborów
Kolejni samorządowcy odkrywają karty. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapowiedział na antenie Strefy FM swój start w tegorocznych wyborach samorządowych.
Kolejne niebezpieczne zdarzenie w Jarostach. Kolizja czterech pojazdów
W Jarostach (gm. Moszczenica) doszło do kolizji, w której wzięły udział aż cztery pojazdy. Żaden z uczestników zdarzenia nie został zabrany do szpitala.
Groźny wypadek w Jarostach
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę wczesnym popołudniem w miejscowości Jarosty. W zdarzeniu udział wzięły dwa samochody osobowe, a z naszych informacji wynika, że cztery osoby trafiły do szpitala.
Pierwszaki już pełnoprawnymi uczniami [ZDJĘCIA]
To był wyjątkowych moment dla kilkudziesięciu pierwszaków. Dzieci z dwóch pierwszy klas złożyły ślubowanie i stały się pełnoprawnymi uczniami szkoły podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach.
Mężczyzna potrącony przez pociąg
Do bardzo groźnej sytuacji doszło w miejscowości Batorówka w gminie Moszczenica. 40-letni mężczyzna został tam potrącony przez pociąg relacji Łódź-Radomsko.
22.06.2023 11:47
Burmistrz z absolutorium
Rada Miejska w Wolborzu udzieliła absolutorium z wykonania budżetu za rok 2022 burmistrzowi Andrzejowi Jarosowi. Głosowanie nad uchwałą podsumowującą działalność burmistrza w zakresie wykonania założonego budżetu w roku 2022 poprzedzone było przedstawieniem raportu o stanie miasta i gminy oraz odczytaniem sprawozdań Komisji Rewizyjnej i pozytywnej opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Łodzi, które są organami kontrolnymi działalności i wykonania budżetu.
Posadzili pamiątkowe jabłonki
Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad w Jarostach wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Kwitnąca szkoła” organizowaną przez fundację State of Poland. Na dziedzińcu szkoły zasadzono jedne z najbardziej polskich drzew - jabłonie. Każdej nadano imię.
Grzegorz Lorek Honorowym Obywatelem Wolborza
W Wolborzu odbył się koncert noworoczny, podczas którego prezentowane były dokonania samorządu oraz plany inwestycyjne na nowy rok. Wręczono też tytuły zasłużonego i honorowego obywatela. Wśród tych drugich znalazł się poseł Grzegorz Lorek.
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Jarostach
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach otrzymali w tym roku prezent od władz gminy. Przy placówce powstało nowoczesne i wielofunkcyjne boisko sportowe.
Wypadek w Jarostach. DK 12 zablokowana
Do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 12 pod Piotrkowem. W miejscowości Jarosty doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat