Advertisement

Artykuły do tagu: Drogi

„Akcja zima”: Można – ale tylko trochę...?
Większość chodników w naszym mieście jest już odśnieżona. Po wczorajszej interwencji Strefy FM zalegający na „Starówce” śnieg zaczął usuwać ciężki sprzęt. Stan niektórych uliczek pozostawia jednak jeszcze wiele do życzenia.
Piotrków: Na drogach wciąż zalega śnieg
Zablokowane ulice, zaśnieżone drogi, zasypane parkingi, spóźniające się autobusy, ślizgające się TIR-y - tak w skrócie wyglądała wczoraj sytuacja w Piotrkowie. Opady śniegu ustały. W Bełchatowie warunki są już dość dobre. Czego niestety nie można powiedzieć o piotrkowskich ulicach.
Piotrków: Fatalne warunki na drogach
Po szczególnie intensywnych opadach śniegu, kierowcy skarżą się na to, że odśnieżanie, jak mówią fachowcy - ciągów komunikacyjnych, pozostawia wiele do życzenia.
MZDiK: Odśnieżanie w mieście jest utrudnione
Kierowcy narzekają na stan dróg w Piotrkowie. Wielu skarży się, na to, że piotrkowskie ulice nie są w odpowiednim stopniu odśnieżone. Co na to Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Piotrkowie?
Wielu rodziców i ich pociechy zaskoczył dziś brak przed piotrkowskimi szkołami tzw. "stopków" czyli osób, które przeprowadzają uczniów przez przejścia dla pieszych. - Ich nieobecność była związana z procedurami przetargowymi - poinformował nas Zdzisław Majsak z Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.
Region: Trudne warunki na drogach
Koniec roku nie sprzyja wyjazdom. Drogi są bardzo śliskie. Intensywne opady śniegu jeszcze tylko potęgują złą sytuację.
Piotrków: Ulice odśnieżają trzy pługo-piaskarki
Całą noc padał śnieg, dlatego większość chodników w mieście jest nieodśnieżona. Podobna sytuacja jest na drogach naszego miasta. Ile pługopiaskarek ruszyło na ulice Piotrkowa? Okazuje się, że tylko trzy.
MZDiK: Nie wszystkie drogi zrobimy od razu
Minusowe temperatury oraz opady śniegu sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko. Kierowcy twierdzą, że warunki jazdy są fatalne.
Piotrków: Drogowcy zareagowali na zimę
Minusowe temperatury oraz opady śniegu sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko. W związku z tym na ulice miasta wyruszyły pługopiaskarki.
Dobiega końca rekordowy dla powiatu piotrkowskiego rok jeśli chodzi o inwestycje drogowe. Wspólnie z gminami zrealizowano dwa ważne odcinki dróg, a w trakcie budowy jest strategiczna droga: Baby - Wolbórz.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat