Artykuły do tagu: Dni miasta

Przed nami Dni Kamieńska
Już w najbliższy weekend (06-07.07.2024) burmistrz Kamieńska Jarosław Bąkowicz zaprasza na XXIV Dni Kamieńska. Gwiazdami wieczoru będzie zespół LOKA i Viedo. Nie zabraknie również lokalnych wykonawców. Szykuje się moc atrakcji.
XIX Dni Miasta i Gminy Rozprza za nami
Dwudniowe święto miasta i gminy Rozprza 2024 upłynęły w szampańskiej atmosferze. Zawody wędkarskie, pokaz mody "Modna Gospodyni", wesołe miasteczko i inne atrakcje dla całych rodzin. Gwiazdami wieczoru w sobotę był zespół "Big Cyc" a w niedziele dla publiczności zagrał zespół "Defis". Muzyki nie zabrakło również w ciągu dnia dzięki lokalnym orkiestrom, występom zorganizowanym dzięki Gminnemu Centrum Kultury na scenie wystąpili również uczniowie szkół i przedszkoli.
Dni Miasta 2024 za nami. Na scenie Jasny Plan, Lanberry i T.Love rozpalili mieszkańców Piotrkowa. Tak drugiego dnia koncertów bawili się Piotrkowianie!
Niedziela (16.06.2024) była ostatnim dniem świętowania Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 2024. Na placu Kościuszki, piotrkowska formacja "Jasny Plan", zaprezentowała m.in. przebój "To nie koniec". Lanberry rozgrzała publiczność do czerwoności hitami takimi jak "Dzięki, że jesteś" czy "Waniliowe". Specjalnie dla młodych fanek wokalistka zeszła ze sceny głównej, aby zaśpiewać razem z nimi, czym zachwyciła piotrkowską publiczność. Gwiazdą wieczoru był zespół T.Love, Muniek Staszczyk przed rzeszą mieszkańców miasta i regionu wykonał popisowe numery rockowe. Wraz z wokalistą, piosenki takie jak "I love you", "Warszawa" czy "King" śpiewała cała publika. Imprezę w niepowtarzalnym stylu poprowadził Piotr Gąsowski.
Trwają dni Piotrkowa 2024. Jakie atrakcje przygotowano drugiego dnia? Sprawdzamy prognozę pogody na resztę dnia
Jarmark na ulicy Słowackiego, mnóstwo koncertów na małej scenie, a już za chwilę strefa kibica na dużej scenie. Pomimo niesprzyjającej pogody na plac Kościuszki przychodzi coraz więcej osób.
Koncerty na Dni Miasta 2024. Wystąpili m.in. Antony Esca, Mr. Polska czy Hirek Wrona. Tak bawili się Piotrkowianie! Pierwszy dzień miejskiej imprezy za nami
Na muzycznej scenie Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowanej na placu Kościuszki od godziny 16:30 w sobotę (15.06.2024) gwiazdy muzyki dawały popisowe koncerty. Heavy metalowy zespół Laggard z Piotrkowa rozpoczął muzyczną fiestę. Subterfuge oczarował gości niecodziennym wizerunkiem scenicznym oraz ciężkim brzmieniem. Antony Esca rozkręcił imprezę swoimi świeżymi hitami. Gwiazdą wieczoru był Mr. Polska, do jego przeboju "Złote Tarasy" bawiły się tłumy zgromadzonych. Na koniec imprezę taneczną specjalnie dla piotrkowian poprowadził Hirek Wrona.
Tłumy mieszkańców na Jarmarku Trybunalskim z okazji Dni Miasta 2024. Sprawdź program koncertów
Tegoroczne Dni Miasta obfitują w różnorodne atrakcje i wydarzenia kulturalne. Impreza rozpoczęła się dziś rano i potrwa do niedzieli, oferując coś dla każdego – od bogatej oferty gastronomicznej, przez występy artystyczne, aż po sportowe emocje.
VIII Nocny Półmaraton Piotrkowski za nami
700 zawodników pobiegło w piątek ulicami Piotrkowa Trybunalskiego w już VIII edycji Nocnego Półmaratonu. Wydarzenie oficjalnie rozpoczęło Dni Miasta 2024. Przed rozpoczęciem biegu zawodnicy rozgrzewali się w okolicach startu, bieg oficjalnie o godzinie 21 rozpoczął prezydent Juliusz Wiernicki.
Dni Piotrkowa 2024. Będzie zmiana organizacji ruchu
W najbliższy weekend 14-16 czerwca piotrkowianie będą świętowali DNI MIASTA 2024. Wydarzenie odbywać się będzie w kwartale: plac Kościuszki - ul. Słowackiego - ul. Sienkiewicza - ul. Narutowicza. W związku z tym już od godzin popołudniowych w piątek zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
Dni Miasta 2024. Kto zagra w Piotrkowie Trybunalskim?
T.Love, Lanberry oraz Mr. Polska - to gwiazdy tegorocznego święta Piotrkowa Trybunalskiego - Dni Miasta 2024. Wielkie wydarzenie plenerowe w naszym mieście odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.
Dni Wolborza będą przebojowe!
Coraz większymi krokami zbliża się czas, gdy mieszkańcy miast i gmin świętują przy akompaniamencie gwiazd. Wiemy już kto w tym roku wystąpi w Wolborzu. Podczas dni miasta na scenie pojawią się między innymi Varius Manx oraz zespół DEFIS.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat