Artykuły do tagu: Dni Miasta

Tłumy mieszkańców na Jarmarku Trybunalskim z okazji Dni Miasta 2024. Sprawdź program koncertów
Tradycyjne wyroby wędliniarskie, miody czy słodkości, dla spragnionych ciepłych pyszności food trucki i coś zimnego do picia. Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mogą już zaglądać na ul. Słowackiego w okolice Parku im. Jana Pawła II, gdzie wystawcy przygotowali wiele specjalności na Jarmarku Trybunalskim.
VIII Nocny Półmaraton Piotrkowski za nami
700 zawodników pobiegło w piątek ulicami Piotrkowa Trybunalskiego w już VIII edycji Nocnego Półmaratonu. Wydarzenie oficjalnie rozpoczęło Dni Miasta 2024. Przed rozpoczęciem biegu zawodnicy rozgrzewali się w okolicach startu, bieg oficjalnie o godzinie 21 rozpoczął prezydent Juliusz Wiernicki.
Dni Piotrkowa 2024. Będzie zmiana organizacji ruchu
W najbliższy weekend 14-16 czerwca piotrkowianie będą świętowali DNI MIASTA 2024. Wydarzenie odbywać się będzie w kwartale: plac Kościuszki - ul. Słowackiego - ul. Sienkiewicza - ul. Narutowicza. W związku z tym już od godzin popołudniowych w piątek zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
Dni Miasta 2024. Kto zagra w Piotrkowie Trybunalskim?
T.Love, Lanberry oraz Mr. Polska - to gwiazdy tegorocznego święta Piotrkowa Trybunalskiego - Dni Miasta 2024. Wielkie wydarzenie plenerowe w naszym mieście odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.
Dni Wolborza będą przebojowe!
Coraz większymi krokami zbliża się czas, gdy mieszkańcy miast i gmin świętują przy akompaniamencie gwiazd. Wiemy już kto w tym roku wystąpi w Wolborzu. Podczas dni miasta na scenie pojawią się między innymi Varius Manx oraz zespół DEFIS.
Andrzej Piaseczny wystąpi na tegorocznym święcie miasta
Samorządy powoli zaczynają zdradzać, kto wystąpi podczas tegorocznych dni miast i gmin. Jako pierwszy karty odkrył Sulejów. To już pewne, że na Dniach Sulejowa wystąpi Andrzej Piaseczny.
Smolasty zrehabilituje się piotrkowianom?
Jedną z tegorocznych gwiazd Dni Piotrkowa miał być Smolasty. Jak tłumaczył popularny artysta młodego pokolenia ze względu na problemy żołądkowe, został zmuszony do odwołania koncertu tuż przed jego rozpoczęciem. Rozczarowanie tłumnie zgromadzonych fanów było ogromne. Artysta jednak pragnie zrehabilitować się piotrkowianom za czerwcową wpadkę.
Rozprza pierwszy raz świętuje jako miasto
Dni Miasta i Gminy Rozprza odbywają się w ten weekend na tamtejszym stadionie. Nie zabrakło rozmaitych wydarzeń i bogatej części artystycznej. Sobotnią gwiazdą wieczoru był zespół Łydka Grubasa.
Elektryczne Gitary rozbujały Piotrków [ZDJĘCIA]
Świetna atmosfera, bardzo dobra zabawa i rzesza ludzi - tak wyglądał koncert Elektrycznych Gitar - gwiazdy sobotniej odsłony Dni Piotrkowa. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!
10.06.2023 14:01
Trwają Dni Piotrkowa
W sobotnie przedpołudnie rozpoczęły się tegoroczne Dni Piotrkowa. Na ulicy Słowackiego trwa Jarmark Trybunalski, a już po po południu rozpoczynają się koncerty na placu Kościuszki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat