Advertisement

Artykuły do tagu: Dni Miasta

Smolasty zrehabilituje się piotrkowianom?
Jedną z tegorocznych gwiazd Dni Piotrkowa miał być Smolasty. Jak tłumaczył popularny artysta młodego pokolenia ze względu na problemy żołądkowe, został zmuszony do odwołania koncertu tuż przed jego rozpoczęciem. Rozczarowanie tłumnie zgromadzonych fanów było ogromne. Artysta jednak pragnie zrehabilitować się piotrkowianom za czerwcową wpadkę.
Rozprza pierwszy raz świętuje jako miasto
Dni Miasta i Gminy Rozprza odbywają się w ten weekend na tamtejszym stadionie. Nie zabrakło rozmaitych wydarzeń i bogatej części artystycznej. Sobotnią gwiazdą wieczoru był zespół Łydka Grubasa.
Elektryczne Gitary rozbujały Piotrków [ZDJĘCIA]
Świetna atmosfera, bardzo dobra zabawa i rzesza ludzi - tak wyglądał koncert Elektrycznych Gitar - gwiazdy sobotniej odsłony Dni Piotrkowa. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!
10.06.2023 14:01
Trwają Dni Piotrkowa
W sobotnie przedpołudnie rozpoczęły się tegoroczne Dni Piotrkowa. Na ulicy Słowackiego trwa Jarmark Trybunalski, a już po po południu rozpoczynają się koncerty na placu Kościuszki.
Scena już powstaje! Zmiany w organizacji ruchu
Na placu Kościuszki rozpoczęła się już budowa sceny głównej tegorocznych Dni Piotrkowa. Już dziś ulicami miasta pobiegną uczestnicy półmaratonu, a od jutra cześć imprezowa święta. Pamiętajcie, o zamknięciach ulic związanych z obchodami.
W weekend bawimy się w Piotrkowie!
Wielkimi krokami zbliżają się Dni Piotrkowa Trybunalskiego 2023. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą: Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary. W programie wydarzenia są także inne atrakcje, które zapewne przyciągną na plac Kościuszki całe rodziny.
„Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!”. Gwiazdy na scenach Piotrkowa i regionu
Rozpoczniemy w Grabicy już w niedzielę, potem będzie Wola Krzysztoporska, Moszczenica, Wolbórz, Gorzkowice, Piotrków i Rozprza. W takiej kolejności, w poszczególnych miastach i gminach będziemy w tym roku bawić się na imprezach plenerowych. Szykuje się dobra zabawa przy świetnej muzyce.
Finał Dni Piotrkowa za nami! [DUŻO ZDJĘĆ i FILMY]
To było bardzo udane zakończenie tegorocznych Dni Piotrkowa. Muzycznym finałem tegorocznego święta miasta były występ dwóch polskich gwiazd. Na początek na deskach amfiteatru pojawiła się Natalia Szroeder, a tuż po niej zaśpiewał zespół IRA.
Trwają Dni Piotrkowa. Czekamy na koncerty gwiazd [ZDJĘCIA]
Trwa ostatni odsłona tegorocznych Dni Piotrkowa. Przez cały dzień czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, a wieczorem odbędą się koncerty największych gwiazd tegorocznej imprezy: Natalii Szroeder oraz zespołu IRA.
Zaśpiewali giganci polskiego rocka
W ten weekend bawi się też Radomsko. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem mocniejszych brzmień. Wystąpili Marek Piekarczyk oraz grupa Lady Pank.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat