Reklama

Artykuły do tagu: Burz

Pogoda na weekend. W niedzielę może zagrzmieć
Ostatnie dni przyniosły nam całkiem przyjemną pogodę. Czy podobnie będzie w weekend? O tym w prognozie Łowców Burz Łódzkie.
Jak zapowiada się majówkowa pogoda?
Wszyscy liczą na słońce i wysoką temperaturę. A jaką pogodę na weekend przewidują Łowcy Burz Łódzkie?
Kiedy w końcu przyjdzie ocieplenie?
Nie na taką wiosnę czekaliśmy. Rzadko kiedy temperatura przekracza 10 stopni. Może weekend przyniesie ocieplenie?
Synoptycy się nie mylili
Najlepszy primaaprilisowy żart zrobiła nam dzisiaj... pogoda. Potwierdziły się prognozy, jakie od kilku dni prezentowali nam synoptycy. W całym regionie już w nocy krajobraz zaczął pokrywać się śniegiem, a w piątkowy (01.04.2022) poranek biało jest już praktycznie wszędzie. Niebezpiecznie może być w związku z tym na drogach.
04.03.2022 09:36
Zimny weekend przed nami
W czwartek przypomniała sobie o nas zima. A jak zapowiada się weekend? O tym w prognozie Łowców Burz Łódzkie.
W poniedziałek znów mocniej powieje
Kolejny niż, który otrzymał status orkanu, zbliża się do Polski. Ale uspokajamy, jego siła będzie dalece mniejsza niż orkanu Eunice, z którym mierzyliśmy się wczoraj - informują przedstawiciele grupy Łowcy Burz Łódzkie.
Powalone drzewa, przewrócone samochody i brak prądu
Połamane i przewrócone drzewa, pozrywane linie energetyczne i przewrócone ciężarówki to skutki wichur, które przeszły nad woj. łódzkim.
06.02.2022 14:53
Będzie wiało
IMGW wydał ostrzeżenie 1 stopnia dla województwa łódzkiego przed silnym wiatrem. Dzisiejszej nocy możliwe są porywy do 80 km/h. Lokalnie mogą pojawić się silniejsze podmuchy, do 85 km/h.
Jak długo utrzyma się zimowa pogoda?
Wróciła zima. Na jak długo? To sprawdzają dla nas Łowcy Burz Łódzkie.
Usuwali skutki nawałnicy
Około południa nad Piotrkowem Trybunalskim i powiatem piotrkowskim przeszła burza śnieżna, która na kilkanaście minut sparaliżowała życie w mieście i regionie. Później za oknem świeciło piękne słońce, ale skutki kilkunastominutowego załamania pogody usuwane były przez wiele godzin.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat