Artykuły do tagu: Świadek

Sprawca uciekł, ale potem sam się zgłosił na policję
Do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami grozi sprawcy wypadku drogowego pod Bełchatowem, w którym rannych zostały 2 osoby. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Następnego dnia jednak zgłosił się na policję.
46-latka wsiadła za kierownicę kompletnie pijana
Policjanci poinformowali o zatrzymaniu kompletnej pijanej kobiety, której dalszą jazdę samochodem uniemożliwił świadek. Mężczyzna w Krzywanicach ujął kierującą osobowym fordem i przekazał ją w ręce policji. Obywatelska postawa być może zapobiegła tragedii, ponieważ okazało się, że zatrzymana 46-latka miała blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.
Pijany uciekł z miejsca wypadku
Świadkowie zatrzymali kierowcę forda, który nie udzielając pomocy poszkodowanemu odjechał z miejsca wypadku drogowego. Choć nie był bezpośrednim sprawcą zdarzenia, będzie miał spore kłopoty. Okazało się, że 45-latek był nietrzeźwy i miał zatrzymane prawo jazdy. Grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.
Natknął się na opla w rowie. Kierowca został zatrzymany
Mieszkaniec powiatu bełchatowskiego zobaczył opla, który wjechał do rowu. Kiedy podszedł do kierowcy, wyczuł od niego woń alkoholu. Bez wahania wyjął więc kluczyki ze stacyjki pojazdu, uniemożliwiając mężczyźnie dalszą jazdę.
Poszukiwani świadkowie zdarzenia
Trwają poszukiwania świadków zdarzenia, które miało miejsce 30 listopada ok. godz. 5 rano, przy ul. Jagiellońskiej. Zostało poważnie uszkodzone białe auto marki Subaru. Informacje prosimy kierować pod nr tel. 507-760-995.
Policja poszukuje świadków zdarzenia
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Piotrkowie poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 20 lutego w al. 3 Maja w Piotrkowie.
Policjanci poszukują świadków potrącenia 62-latka
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 7 stycznia 2015 roku.
Policja poszukuje sprawców rozboju
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą czynności zmierzające do wykrycia sprawców rozboju dokonanym na kobiecie, do którego doszło 20 maja 2013 roku około godziny 17.30 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Toruńskiej.
Piotrkowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 12 października ubiegłego roku około godziny 9.15 na ulicy Modrzewskiego w Wolborzu.
Policjanci z Komendy miejskiej Policji w Piotrkowie poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 5 grudnia 2011 roku około godziny 16.50 przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ulicą Sienkiewicza w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat