Artykuły do tagu: remont

Droga w Longinówce oficjanie otwarta po kompleksowej przebudowie
Z wyremontowanej drogi kierowcy mogli korzystać już od kilku dni. Oficjalne otwarcie formalnie zakończyło inwestycję. Przebudowa drogi w Longinówce kosztowała ponad 2,6 mln złotych.
Utrudnienia w Sulejowie już od poniedziałku!
W poniedziałek (11.10.2021), a nie w środę (13.10.2021) - jak wcześniej informowała GDDKiA - rozpoczął się remont ul. Koneckiej w Sulejowie (DK 74) na odcinku od rozwidlenia z DK 12 do ul. Wschodniej. Według wykonawców roboty potrwają 3-4 tygodnie.
Remont drogi Aleksandrów-Rożenek
W gminie Aleksandrów trwa kolejna inwestycja w rozbudowę infrastruktury drogowej. Prace modernizacyjne wykonywane są na drodze Aleksandrów-Rożenek.
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Sulejowskiej
Zgodnie z zapowiedziami w poniedziałek rano rozpoczął się remont ul. Sulejowskiej na odcinku od ronda Bugaj do granic miasta.
Piotrków: Czekają nas utrudnienia
W poniedziałek (4.10) rozpocznie się remont ulicy Sulejowskiej, na odcinku od ronda Bugaj do ul. Dalekiej. Prace będą prowadzone przez około półtora miesiąca. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.
Droga zamknięta, a robotników nie widać
Remont jednej z dróg w gminie Wolbórz, mocno utrudnia życie mieszkańcom. Chodzi o około kilometrowy odcinek w sołectwie Golesze Duże. Co gorsza, zdaniem jednego ze słuchaczy magazynu Magiel w Strefie FM, obecnie nie są tam prowadzone żadne prace, a mimo to, jeździć nie można.
Koszt remontu łazienki – ile zapłacisz za robociznę i materiały w tym roku?
Remont łazienki to nie bez przyczyny bardzo stresujący moment w życiu mieszkańców domu lub mieszkania. Powszechnie uznaje się, że to właśnie to remont łazienki jest najdłuższy, najbardziej skomplikowany i niestety najdroższy. Do tego dochodzi problem logistyczny związany z brakiem możliwości korzystania z podstawowych funkcji łazienki, co niezmiernie utrudnia funkcjonowanie w naszym mieszkaniu bądź domu. My jednak skupimy się na najważniejszej kwestii - kosztach remontu łazienki. Ile zapłacimy za materiały i robociznę?
Mury obronne odzyskają dawną świetność
Wystartowała rewitalizacja murów obronnych znajdujących się przy placu Niepodległości. Prace mają być dopełnieniem zakończonej niedawno modernizacji pl. Niepodległości, których częścią było zamontowanie iluminacji podświetlającej historyczną fortyfikację
Plac budowy przy szpitalu wojewódzkim
Od kilku tygodni teren przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zmienił się w plac budowy. Przed budynkami od strony ul. Wolborskiej pojawił się m.in. ciężki sprzęt. Dzięki temu już niebawem, pacjenci będą mogli korzystać z nowego, powiększonego parkingu.
20.09.2021 07:35
Pracownia RTG w remoncie
Trwa remont pomieszczeń pracowni rentgenowskiej w budynku Przychodni Specjalistycznej przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie. Jednak nie powoduje to odcięcia pacjentów od możliwości wykonania zdjęć RTG. Remontowana jest jedynie część pomieszczeń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat