Artykuły do tagu: Bieżnia

Nowa bieżnia przy SP 12 na ukończeniu
Wielkimi krokami zbliża się koniec przebudowy bieżni wokół kompleksu „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 12. Poliuretanowa nawierzchnia bieżni wraz ze skocznią w dal są już gotowe. Aktualne prace skupiają się na utwardzeniu terenu po starych trybunach oraz budowie schodów.
Przy
Zgodnie z planem przebiega przebudowa bieżni wokół kompleksu "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 12. Aktualne prace skupiają się na wykonywaniu pierwszych warstw podbudowy bieżni. Ułożony już został również nowy chodnik.
Trwa remont bieżni przy „dwunastce”
Rozpoczęła się przebudowa bieżni wokół kompleksu "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 12. Nowy obiekt będzie uzupełnieniem całej oferty sportowo-rekreacyjnej, jaka znajduje się w pobliżu. Prace modernizacyjne powinny zakończyć się w sierpniu tego roku.
18.10.2023 06:24
Drugie podejście…
Przy Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie ma powstać nowa czterotorowa bieżnia. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na realizację inwestycji. To już drugie podejście do tej inwestycji. Za pierwszym razem oferta w przetargu była o wiele za wysoka.
11.07.2023 06:37
Bieżnia coraz droższa
Drożyzna od dłuższego czasu daje się we znaki, także włodarzom miast i gmin. Mamy kolejny przykład w Piotrkowie, a tym razem chodzi o ciekawą i ważną inwestycję przy Szkole Podstawowej nr 12.
Na
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim zyskają poliuretanową bieżnię. W Urzędzie Miasta wyłoniono firmę, która wybuduje taką infrastrukturę na terenie placówki przy ul. Kazimierza Szmidta.
Będzie nowa bieżnia przy SP nr 12
Przy Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim powstanie poliuretanowa, czterotorowa bieżnia o łącznej długości 275 m wokół kompleksu "Orlik". W Urzędzie Miasta aktualnie trwa procedura przetragowa na wybór wykonawcy.
Będzie nowa bieżnia w Piotrkowie
Dobra informacja dla wszystkich amatorów biegania. W Piotrkowie ma powstać nowa bieżnia, tym razem znajdzie się ona przy Szkole Podstawowej nr 12.
Powstanie nowa bieżnia przy SP 16 w Piotrkowie
Infrastruktura rekreacyjno-sportowa w Piotrkowie Trybunalskim systematycznie się poprawia. Niedługo zmodernizowana zostanie bieżnia, okalająca boiska znajdujące się przy Szkole Podstawowej nr 16. W Urzędzie Miasta ogłoszono już przetarg na realizację tej inwestycji. Oferty można składać do 18 lutego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat