Przy "dwunastce" powstaje nowa bieżnia

UM Piotrków Trybunalski Środa, 15 maja 20246
Zgodnie z planem przebiega przebudowa bieżni wokół kompleksu "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 12. Aktualne prace skupiają się na wykonywaniu pierwszych warstw podbudowy bieżni. Ułożony już został również nowy chodnik.

Ładuję galerię...

W ramach prac przy Szkole Podstawowej nr 12 powstanie czterotorowa bieżnia okrężna o łącznej długości 275 metrów z bieżnią prostą. oraz skocznia w dal. Wzmocnione zostaną skarpy otaczające bieżnię, a pozostałości po trybunach zostaną zdemontowane. Projekt obejmuje również ustawienie elementów małej architektury, takich jak ławki i kosze na śmieci.

Na terenie inwestycji usunięto już częściowo pozostałości po trybunach, gotowa jest skocznia w dal i nowy chodnik. Widoczny jest także już zarys nowych schodów. Aktualne prace skupiają się na wykonywaniu pierwszych warstw podbudowy bieżni - mówi Marcin Merk z biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.

Całkowity koszt zadania to 1 021 933,79 zł. Zgodnie z zapisami umowy modernizacja bieżni przy SP 12 powinna zakończyć się w sierpniu tego roku.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Monika.g ~Monika.g (Gość)16.05.2024 20:02

Trybuny należało by zrobić i ogrodzić to pełny monitoring a dodam że to jest budowane dla dzieci aby ćwiczyły mieli jakis ruch wieńce rodzice nie piscie im zwolnień nie choccoe po lekarzach aby mieli usprawiedliwienie i nie miejscie pretensji do nauczyciela wf że wasze dzieci się spocily na lekcji wf zadbajcie o swoje pociechy

20


Iks ~Iks (Gość)16.05.2024 07:24

Przechodze koło tego boiska kilka razy dziennie.Zwykle nikogo tam nie ma,a jak są to siedzą w pojazdach i nic nie robia.Chyba pojde spytac tam o prace.

10


mumin ~mumin (Gość)15.05.2024 09:41

pytanie dlaczego kładzione są betonowe obrzeża bieżni? przecież przy jakimkolwiek upadku na to barkiem czy głową to tragedia gotowa. To samo jest przy "nowym" sztucznym boisku przy Concordii. KTO WSTAWIA BETONOWE KRAWĘŻNIKI 0,5 METRA OD BOISKA?!

60


Pan Piłkarz ~Pan Piłkarz (Gość)15.05.2024 09:41

Lubimy się chwalić nowymi obiektami, podczas gdy w Piotrkowie nie potrafimy zadbać o te już istniejące. Siatki w bramkach i za bramkami na boisku przy SP2 i 3LO są w opłakanym stanie, zupełnie nie spełniają swojej roli, bądź ich po prostu nie ma. Dodatkowo stare bramki na 3LO po remoncie boiska stoją na placu kompletnie nieużywane, można by je pomalować i ustawić w innymi miejscu w mieście, na pewno dzieciaki by się ucieszyły.

70


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat